Extra Mile Timing

Licensed to Extra Mile Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 3/25/2024 11:10 AM
          Simi Valley Running Rebels vs United Track Club - 3/23/2024          
                               24-W3-SVRR-vs-UTC                               
                               Royal High School                               
                                    Results 
                                   

 
Girls 100 Meter Dash 8U
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Bauwens, Tessa               Simi Valley              18.69  
  2 Tavares, Vivian              United Track             19.08  
  3 Hawkins, Mila                Simi Valley              19.09  
  4 Case, Violet                 United Track             19.69  
  5 La Casse, Cambria            Simi Valley              20.00  
  6 Dunn, Paisley                United Track             20.22  
Section  2  
  1 Marriott, Reagan             United Track             19.38  
  2 Miller, Gwen                 Simi Valley              21.29  
  3 Lara, Elise                  Simi Valley              23.02  
  4 Bauwens, Erin                Simi Valley              23.47  
  5 Rinks, Ella Elizabeth        United Track             23.61  
  6 Kyong, Zoe                   Simi Valley              26.83  
 
Girls 200 Meter Dash 8U
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Hawkins, Mila                Simi Valley              40.04  
  2 Welch, Amelia                United Track             40.08  
  3 Bauwens, Tessa               Simi Valley              40.15  
  4 Marriott, Reagan             United Track             41.96  
  5 La Casse, Cambria            Simi Valley              44.06  
  6 Dunn, Paisley                United Track             47.31  
  7 Bauwens, Erin                Simi Valley              50.76  
  8 Rinks, Ella Elizabeth        United Track             59.29  
 
Girls 400 Meter Dash 8U
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Case, Violet                 United Track           1:39.11  
  2 Welch, Amelia                United Track           1:44.89  
  3 Miller, Gwen                 Simi Valley            1:46.30  
  4 Lara, Elise                  Simi Valley            2:08.56  
 
Girls 800 Meter Run 8U
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Dunn, Paisley                United Track           4:27.70  
  2 Marriott, Reagan             United Track           4:33.22  
  3 Kyong, Zoe                   Simi Valley            4:54.10  
  4 Rinks, Ella Elizabeth        United Track           5:01.68  
 
Girls 4x100 Meter Relay 8U
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 United Track Club  'A'                              1:22.80  
     1) Dunn, Paisley                   2) Case, Violet                   
     3) Ghosh, Ankita                   4) Tavares, Vivian                
  2 Simi Valley Running Rebels  'A'                     1:26.30  
     1) Hawkins, Mila                   2) Lara, Elise                    
     3) Sanchez, Scarlett               4) La Casse, Cambria              
 
Girls Long Jump 8U
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Flight  1  
  1 Welch, Amelia                United Track           8-00.00  
      FOUL  7-09  8-00         
  2 Tavares, Vivian              United Track           6-06.00  
      5-06  6-06  5-10         
  3 Miller, Gwen                 Simi Valley            6-02.00  
      4-08  6-02            
  4 Sanchez, Scarlett            Simi Valley            6-00.00  
      5-09  5-03  6-00         
  5 La Casse, Cambria            Simi Valley            5-11.00  
      5-02  5-11  5-05           
  6 Lara, Elise                  Simi Valley            5-00.00  
      5-00 x  x             
 
Girls 100 Meter Dash 9-10
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Funsten, Makenzie            Simi Valley              16.95  
  2 Sieminski, Izabella          Simi Valley              17.34  
  3 Graham, Kataleya             Simi Valley              17.38  
  4 Tavares, Elaina              United Track             17.69  
  5 Harrison, Trinity            Simi Valley              18.16  
  6 Dunlop, Sammy                United Track             18.28  
  7 Vahidi, Rumi                 United Track             18.43  
  8 Wohl, Ava                    United Track             18.69  
  9 Case, Caroline               United Track             19.08  
Section  2  
  1 Mondragon, Angela            United Track             18.51  
  2 Pine, Lily                   Simi Valley              19.20  
  3 Clinger, Rylee               Simi Valley              19.48  
  4 Gutman, Mila                 United Track             19.94  
  5 Lazalde, Alejandra           Simi Valley              19.97  
  6 Ledesma, Sura                Simi Valley              20.38  
Section  3  
  1 Welch, Megan                 United Track             17.34  
  2 McClain, Johanna             Simi Valley              17.78  
  3 Dunn, Penelope               United Track             20.62  
  4 Marshall, Hope               Simi Valley              21.04  
  5 Dupont, Felicity             Simi Valley              21.11  
  6 Landless, Alexis             Simi Valley              21.47  
  7 Lara, Clara                  Simi Valley              22.00  
 
Girls 200 Meter Dash 9-10
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Funsten, Makenzie            Simi Valley              36.24  
  2 Graham, Kataleya             Simi Valley              38.36  
  3 McClain, Johanna             Simi Valley              38.76  
  4 Wohl, Ava                    United Track             38.90  
  5 Hall, Norah                  United Track             41.22  
  6 Landless, Alexis             Simi Valley              45.04  
 
Girls 400 Meter Dash 9-10
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Smith, Charlotte             Simi Valley            1:19.62  
  2 Pitillo, Vivian              United Track           1:30.10  
  3 Lazalde, Alejandra           Simi Valley            1:31.36  
  4 Gutman, Mila                 United Track           1:31.61  
  5 Harrison, Trinity            Simi Valley            1:32.65  
  6 Vahidi, Rumi                 United Track           1:32.85  
  7 Hall, Norah                  United Track           1:36.09  
Section  2  
  1 Dunlop, Sammy                United Track           1:32.73  
  2 Case, Caroline               United Track           1:36.94  
  3 Ledesma, Sura                Simi Valley            1:43.37  
  4 Lara, Clara                  Simi Valley            1:48.60  
  5 Aisley, Sarah                United Track           1:48.73  
  6 Marshall, Hope               Simi Valley            1:49.23  
 
Girls 800 Meter Run 9-10
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Melman, Maliya               Simi Valley            2:47.60  
  2 McClain, Johanna             Simi Valley            3:07.63  
  3 Smith, Charlotte             Simi Valley            3:07.65  
  4 Dunn, Penelope               United Track           3:58.18  
  5 Clinger, Rylee               Simi Valley            4:15.77  
  6 Aisley, Sarah                United Track           4:20.01  
 
Girls 1600 Meter Run 9-10
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Melman, Maliya               Simi Valley            5:56.04  
  2 Jackson, Naomi               United Track           6:54.41  
  3 Sieminski, Izabella          Simi Valley            8:03.26  
  4 Dupont, Felicity             Simi Valley            8:06.21  
 
Girls 4x100 Meter Relay 9-10
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 United Track Club  'B'                              1:06.77  
     1) Vahidi, Rumi                    2) Dunlop, Sammy                  
     3) Selvig, Sofia                   4) Jackson, Naomi                 
  2 Simi Valley Running Rebels  'C'                     1:12.14  
     1) Funsten, Makenzie               2) Sieminski, Izabella            
     3) Clinger, Rylee                  4) Smith, Charlotte               
  3 United Track Club  'A'                              1:15.03  
     1) Carpenter, Isla                 2) Gutman, Mila                   
     3) Mondragon, Angela               4) Tavares, Elaina                
  4 Simi Valley Running Rebels  'B'                     1:20.20  
     1) Lazalde, Alejandra              2) Marshall, Hope                 
     3) Wright, Gretta                  4) Pine, Lily                     
  5 Simi Valley Running Rebels  'A'                     1:23.89  
     1) Landless, Alexis                2) Lara, Clara                    
     3) Dupont, Felicity                4) Ledesma, Sura                  
 
Girls 4x400 Meter Relay 9-10
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 United Track Club  'A'                              5:48.97  
     1) Hall, Norah                     2) Paul, Joshua                   
     3) Dunn, Penelope                  4) Rothgeb, Samuel                
 
Girls High Jump 9-10
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Flight  1  
  1 Welch, Megan                 United Track           3-08.00  
     3-00 3-02 3-03 3-04 3-05 3-06 3-07 3-08 3-09 
        O    O    O    O  XXO    O   XO    O  XXX 
  2 Carpenter, Isla              United Track           3-07.00  
     3-00 3-02 3-03 3-04 3-05 3-06 3-07 3-08 
        O    O   XO    O  XXO    O    O  XXX 
  3 Selvig, Sofia                United Track           3-05.00  
     3-00 3-02 3-03 3-04 3-05 3-09 
        O    O    O  XXO   XO  XXX 
  4 Case, Caroline               United Track           3-04.00  
     3-00 3-02 3-03 3-04 3-05 
        O   XO   XO    O  XXX 
 
Girls Long Jump 9-10
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Vahidi, Rumi                 United Track          10-01.00  
      9-07  9-03  9-06  10-01      
  2 Welch, Megan                 United Track           9-06.00  
      9-03  9-04  8-06  9-06       
  3 Melman, Maliya               Simi Valley            9-03.00  
      9-03  8-04  FOUL  8-09      
  3 Mondragon, Angela            United Track           9-03.00  
      9-03  7-03  7-10  8-05      
  5 Pine, Lily                   Simi Valley            9-01.00  
      9-01  7-04  8-00  7-08       
  5 Selvig, Sofia                United Track           9-01.00  
      FOUL x   9-01           
  7 Funsten, Makenzie            Simi Valley            8-10.00  
      8-07  7-02  8-10  8-00      
  8 Dunlop, Sammy                United Track           8-07.00  
      FOUL  8-07  8-05  8-07      
  9 Clinger, Rylee               Simi Valley            8-02.00  
      FOUL  8-00  8-02         
 10 Hall, Norah                  United Track           8-01.00  
      6-09  7-07  8-01  5-09      
 11 Lazalde, Alejandra           Simi Valley            7-11.00  
      6-11  6-05  5-06  7-11      
 12 Pitillo, Vivian              United Track           7-10.00  
      FOUL  7-10  6-09           
 13 Dupont, Felicity             Simi Valley            7-08.00  
      7-04  4-11  FOUL  7-08      
 14 Sieminski, Izabella          Simi Valley            7-03.00  
      7-01  7-02  6-10  7-03      
 
Girls Shot Put 6 lb. 9-10
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Selvig, Sofia                United Track          15-08.00  
      14-09  15-08  13-09.50  FOUL      
  2 Tavares, Elaina              United Track          12-04.00  
      FOUL  9-11  12-01.50  12-04       
  3 Dunn, Penelope               United Track          12-00.00  
      FOUL  12-00  10-06.25  10-08       
  4 Gutman, Mila                 United Track          11-10.50  
      11-02  10-02  11-04.50  11-10.50      
  5 Carpenter, Isla              United Track          11-02.00  
      11-02  10-09  FOUL  11-02      
  6 Aisley, Sarah                United Track           7-07.00  
      6-07  6-00  7-07  6-06.50       
 
Girls 100 Meter Dash 11-12
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Coleman, Sydney              United Track             14.99  
  2 Parnami, Eileen              Simi Valley              15.22  
  3 Zaragoza, Catherine          Simi Valley              15.99  
  4 Pitillo, Elena               United Track             16.39  
  5 Lacbain, Lexie               Simi Valley              16.49  
  6 Daga, Mahie                  Simi Valley              16.82  
  7 Cabanas, Mia                 Simi Valley              16.99  
  8 Khuong-Gagnon, Ashlyn        Simi Valley              17.15  
  9 Vranau, Myla                 Simi Valley              17.48  
Section  2  
  1 Parnami, Eireena             Simi Valley              16.92  
  2 Kyong, Eden                  Simi Valley              17.45  
  3 Rojas, Ariani                Simi Valley              17.57  
  4 Olsson, Amelie               United Track             17.60  
  5 Smith, Peyton                Simi Valley              17.97  
  6 Mann, Scarlett               Simi Valley              18.18  
  7 Harrison, Remy               Simi Valley              18.26  
  8 Woodward, Eva                Simi Valley              18.43  
  9 Maldonado Thind, Harper      United Track             18.70  
Section  3  
  1 Paneno, Lucia                United Track             17.14  
  2 Michel, Hannah               United Track             18.02  
  3 Morrissette, Chelsea         Simi Valley              18.20  
  4 Campos, Natalia              Simi Valley              18.43  
  5 Amiri, Zalla                 Simi Valley              19.00  
  6 Lopez, Valerie               Simi Valley              19.32  
  7 Jag, Ilakkiyaa               United Track             19.77  
  8 Lazalde, Mariaelena          Simi Valley              19.88  
  9 Lee, Corrine                 Simi Valley              21.79  
 
Girls 200 Meter Dash 11-12
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Parnami, Eileen              Simi Valley              32.43  
  2 Zaragoza, Catherine          Simi Valley              33.44  
  3 Olsen, Lauren                United Track             33.86  
  4 Cabanas, Mia                 Simi Valley              34.66  
  5 Paneno, Lucia                United Track             35.62  
  6 Rojas, Ariani                Simi Valley              35.89  
Section  2  
  1 Parnami, Eireena             Simi Valley              37.11  
  2 Vranau, Myla                 Simi Valley              38.17  
  3 Olsson, Amelie               United Track             38.28  
  4 Lowenstein, Iva              United Track             40.83  
  5 Samour, Adriana              Simi Valley              42.35  
 
Girls 400 Meter Dash 11-12
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Coleman, Sydney              United Track           1:13.48  
  2 Haynes, Ezra                 United Track           1:17.26  
  3 Pitillo, Elena               United Track           1:18.19  
  4 Rojas, Ariani                Simi Valley            1:18.73  
  5 Borne, Penelope              United Track           1:19.19  
  6 McReynolds, Alea             Simi Valley            1:23.02  
Section  2  
  1 Harrison, Remy               Simi Valley            1:21.78  
  2 Mann, Scarlett               Simi Valley            1:25.46  
  3 Meyers, Lily                 United Track           1:27.15  
  4 Deisinger, Nicole            United Track           1:32.27  
  5 Jag, Ilakkiyaa               United Track           1:34.98  
  6 Brock, Laney                 Simi Valley            1:36.61  
 
Girls 800 Meter Run 11-12
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Olsen, Lauren                United Track           3:03.55  
  2 McClain, Lauren              Simi Valley            3:03.96  
  3 Smith, Peyton                Simi Valley            3:13.95  
  4 Woodward, Eva                Simi Valley            3:24.78  
  5 Lazalde, Mariaelena          Simi Valley            3:27.68  
  6 Barajas, Camila              Simi Valley            4:02.00  
 
Girls 1600 Meter Run 11-12
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Haynes, Ezra                 United Track           6:17.32  
  2 Benson, Beau                 United Track           6:18.12  
  3 Woodward, Eva                Simi Valley            7:04.65  
  4 Borisov, Olive               Simi Valley            7:05.22  
  5 Krieg, Audrey                Simi Valley            7:15.55  
  6 McReynolds, Alea             Simi Valley            7:16.30  
  7 Barajas, Camila              Simi Valley            8:06.87  
  8 Hart, Kate                   Simi Valley            8:21.08  
 
Girls 3200 Meter Run 11-12
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Michel, Hannah               United Track          13:51.35  
  2 McClain, Lauren              Simi Valley           13:52.04  
  3 Lazalde, Mariaelena          Simi Valley           16:01.43  
  4 Lopez, Valerie               Simi Valley           16:34.36  
  5 Lane, Jada                   United Track          17:50.13  
 
Girls 80 Meter Hurdles 30" 11-12
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Benson, Beau                 United Track             16.72  
  2 Sadrpour, Leily              United Track             17.87  
 
Girls 4x100 Meter Relay 11-12
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Simi Valley Running Rebels  'B'                     1:03.36  
     1) Cabanas, Mia                    2) Kottapurath Mahesh, Veda       
     3) Zaragoza, Catherine             4) Parnami, Eileen                
  2 Simi Valley Running Rebels  'E'                     1:05.19  
     1) Khuong-Gagnon, Ashlyn           2) Mann, Scarlett                 
     3) Rojas, Ariani                   4) Lacbain, Lexie                 
  3 Simi Valley Running Rebels  'A'                     1:06.33  
     1)                                 2) Parnami, Eireena               
     3) Smith, Peyton                   4) Vranau, Myla                   
  4 United Track Club  'A'                              1:07.14  
     1) Sadrpour, Leily                 2) Maldonado Thind, Harper        
     3) Tavares, Jillian                4) Benson, Beau                   
  5 Simi Valley Running Rebels  'D'                     1:12.28  
     1) Lee, Corrine                    2) Amiri, Zalla                   
     3) Morrissette, Chelsea            4) Woodward, Eva                  
  6 Simi Valley Running Rebels  'C'                     1:12.33  
     1) Harrison, Remy                  2) Brock, Laney                   
     3) Lazalde, Mariaelena             4) McReynolds, Alea               
 
Girls 4x400 Meter Relay 11-12
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Simi Valley Running Rebels  'A'                     6:14.33  
     1) McClain, Johanna                2) Leonard, Daniel                
     3) Jagard, James                   4) Melman, Maliya                 
  2 Simi Valley Running Rebels  'D'                     6:24.23  
     1) Woodward, Eva                   2) Kyong, Eden                    
     3) Samour, Adriana                 4) McClain, Lauren                
 
Girls High Jump 11-12
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Flight  1  
  1 Kyong, Eden                  Simi Valley            3-09.00  
     3-04 3-06 3-08 3-09 3-10 
       XO  XXO  XXO  XXO  XXX 
  2 Kottapurath Mahesh, Veda     Simi Valley            3-06.00  
     3-00 3-02 3-04 3-06 3-08 
        O    O   XO   XO  XXX 
  3 Pitillo, Elena               United Track           3-04.00  
     3-00 3-02 3-04 3-06 
        O    O    O  XXX 
  4 Vranau, Myla                 Simi Valley           J3-04.00  
     3-00 3-02 3-04 3-06 
        O   XO    O  XXX 
  5 Maldonado Thind, Harper      United Track          J3-04.00  
     3-00 3-02 3-04 3-06 
        O  XXO   XO  XXX 
 -- Samour, Adriana              Simi Valley                 NH  
     3-00 
      XXX 
 
Girls Long Jump 11-12
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Haynes, Ezra                 United Track          10-09.00  
      10-09  9-07  10-09         
  2 Pitillo, Elena               United Track          10-08.00  
      10-01  10-08  9-08  9-10      
  2 Borne, Penelope              United Track          10-08.00  
      10-07  10-08  10-06         
  2 Sadrpour, Leily              United Track          10-08.00  
      10-08  9-10  10-04  FOUL      
  5 Lane, Jada                   United Track          10-06.00  
      7-11  FOUL  10-06         
  5 Daga, Mahie                  Simi Valley           10-06.00  
      10-06  10-01  10-00.50  FOUL      
  7 McClain, Lauren              Simi Valley           10-03.00  
      FOUL  10-03  10-03  FOUL       
  8 Morrissette, Chelsea         Simi Valley            9-10.00  
      9-03  9-06  9-02  9-10      
  9 Paneno, Lucia                United Track           9-09.50  
      9-09.50    x          
 10 Tavares, Jillian             United Track           9-08.00  
      9-08  FOUL  8-04  9-00      
 11 McReynolds, Alea             Simi Valley            9-07.00  
      8-09  9-07  8-11         
 12 Jag, Ilakkiyaa               United Track           9-03.00  
      9-03  8-08  7-02  9-03      
 13 Amiri, Zalla                 Simi Valley            8-10.00  
      8-01  8-10  7-07  7-10       
 13 Campos, Natalia              Simi Valley            8-10.00  
      FOUL  8-04  8-10         
 15 Brock, Laney                 Simi Valley            8-04.00  
      8-02  8-04  FOUL  7-05      
 16 Samour, Adriana              Simi Valley            8-02.00  
      8-02  FOUL  FOUL  5-07      
 -- Lowenstein, Iva              United Track              FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL  FOUL      
 
Girls Shot Put 6 lb. 11-12
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Sanchez, Liliana             Simi Valley           23-03.00  
      19-10.50  23-03  21-09.25  23-02      
  2 Tavares, Jillian             United Track          20-04.00  
      18-09.50  18-09  14-04  20-04      
  3 Morrissette, Chelsea         Simi Valley           18-09.75  
      14-05.25  FOUL  15-09.50  18-09.75      
  4 Olsson, Amelie               United Track          17-05.00  
      17-05  15-03  FOUL  FOUL      
  5 Amiri, Zalla                 Simi Valley           13-05.00  
      12-07.75  11-11.75  12-10.50  13-05      
  6 Lane, Jada                   United Track          12-11.00  
      9-06  10-09  11-08.50  12-11      
  7 Lowenstein, Iva              United Track          10-03.00  
      10-03  10-01  FOUL  FOUL       
  8 Michel, Hannah               United Track           9-09.50  
      9-08  9-09.50  8-08.50  7-07      
 
Girls 100 Meter Dash 13-14
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Norena, Caitlyn              United Track             13.78  
  2 Calafati, Bella              Simi Valley              14.22  
  3 Sourirajan, Varshini         Simi Valley              14.74  
  4 Coleman, Savannah            United Track             15.10  
  5 Recabarren, Amanda           Simi Valley              15.19  
  6 Cabrera, Kahea               Simi Valley              15.29  
  7 Hardy, Emily                 United Track             15.50  
  8 Hennessy, Riley              United Track             15.59  
  9 Beck, Meadow                 United Track             16.15  
Section  2  
  1 Chase, Jia                   United Track             15.68  
  2 Kyong, Abigail               Simi Valley              15.89  
  3 Melaragno, Madeleine         United Track             16.74  
  4 Vaughn-Davis, Brooklynne     United Track             16.78  
  5 Haidari, Hadiah              United Track             17.06  
  6 Reichel, Eden                United Track             17.09  
  7 Lara, Amelia                 United Track             17.17  
  8 Rabuco, Bella                Simi Valley              17.33  
 
Girls 200 Meter Dash 13-14
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Norena, Caitlyn              United Track             27.88  
  2 Lambe, Kathleen              United Track             30.49  
  3 Cabrera, Kahea               Simi Valley              31.86  
  4 Coleman, Savannah            United Track             34.49  
  5 Vaughn-Davis, Brooklynne     United Track             39.52  
 
Girls 400 Meter Dash 13-14
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Saldana, Joselle             Simi Valley            1:11.43  
  2 Hennessy, Riley              United Track           1:16.90  
  3 Beck, Meadow                 United Track           1:17.77  
Section  2  
  1 Espinoza, Anabelle           Simi Valley            1:08.07  
  2 Chase, Jia                   United Track           1:12.45  
  3 Lara, Amelia                 United Track           1:21.50  
  4 Reichel, Eden                United Track           1:21.95  
  5 Melaragno, Madeleine         United Track           1:22.10  
 
Girls 800 Meter Run 13-14
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Lambe, Kathleen              United Track           2:33.95  
  2 Espinoza, Anabelle           Simi Valley            2:37.96  
  3 Pitillo, Aine                United Track           2:39.16  
  4 Chase, Jia                   United Track           2:48.14  
  5 Swenson, Sierra              United Track           2:53.83  
 
Girls 1600 Meter Run 13-14
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Lambe, Kathleen              United Track           5:37.64  
  2 Pitillo, Aine                United Track           5:40.57  
  3 Swenson, Sierra              United Track           6:24.15  
  4 Rosaasen, Audrey             Simi Valley            6:37.03  
 
Girls 3200 Meter Run 13-14
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Grossman, Brinley            Simi Valley           14:52.56  
 
Girls 100 Meter Hurdles 30" 13-14
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Kyong, Abigail               Simi Valley              18.94  
  2 Rosaasen, Audrey             Simi Valley              20.60  
 
Girls 4x100 Meter Relay 13-14
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Simi Valley Running Rebels  'B'                       57.02  
     1) Recabarren, Amanda              2) Sourirajan, Varshini           
     3) Cabrera, Kahea                  4) Calafati, Bella                
  2 United Track Club  'A'                              1:03.44  
     1) Beck, Meadow                    2) Pitillo, Aine                  
     3) Swenson, Sierra                 4) Pitillo, Elena                 
  3 Simi Valley Running Rebels  'A'                     1:03.52  
     1) Murphy, Rue                     2) Kokhan, Katerina               
     3) Brown, Riley                    4) Fehlman, Chloe                 
 
Girls 4x400 Meter Relay 13-14
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 United Track Club  'C'                              5:22.94  
     1) Malecki, Michael                2) Rinks, Niko                    
     3) Michel, Hannah                  4) Michel, Noah                   
 
Girls High Jump 13-14
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Flight  1  
  1 Kyong, Abigail               Simi Valley            4-05.00  
     3-07 3-09 3-11 4-00 4-02 4-04 4-05 
        O    O    O    O   XO    O   XO 
  2 Murphy, Rue                  Simi Valley            4-01.00  
     3-05 3-07 3-09 3-11 4-00 4-01 4-02 
        O    O    O    O    O  XXO  XXX 
 -- Rabuco, Bella                Simi Valley                 NH  
     3-05 
      XXX 
 
Girls Long Jump 13-14
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Sourirajan, Varshini         Simi Valley           14-04.00  
      13-10  14-01  14-04  13-02      
  2 Hardy, Emily                 United Track          12-06.00  
      11-10  12-04  12-02  12-06      
  3 Reichel, Eden                United Track          12-04.00  
      12-04  10-03  10-07  10-10      
  4 Hennessy, Riley              United Track          11-04.00  
      11-04               
  5 Recabarren, Amanda           Simi Valley           10-10.00  
      10-10               
  6 Hadari, Lian                 United Track          10-09.00  
      10-00  FOUL  10-07  10-09       
  7 Melaragno, Madeleine         United Track          10-02.00  
      10-01  10-02  8-11  10-00      
  8 Lara, Amelia                 United Track           7-08.00  
      7-08  7-03               
  9 Kokhan, Katerina             Simi Valley            7-02.00  
      7-02               
 
Girls Shot Put 6 lb. 13-14
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Murphy, Rue                  Simi Valley           24-00.25  
      23-00.25  24-00.25  20-09  6      
  2 Pitillo, Aine                United Track          16-11.00  
      15-06.50  16-09.50  14-06.75  16-11      
 
Girls 200 Meter Dash 15-16
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Brown, Tabitha               United Track             29.65  
 
Girls 400 Meter Dash 15-16
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Brown, Tabitha               United Track           1:06.49  
  2 Castaneda, Coba              United Track           1:14.36  
  3 Daly, Grace                  United Track           1:23.02  
 
Girls 1600 Meter Run 15-16
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Daly, Grace                  United Track           6:22.02  
 
Girls 4x100 Meter Relay 15-16
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 United Track Club  'B'                                56.25  
     1) Brown, Tabitha                  2) Hardy, Emily                   
     3) Lambe, Kathleen                 4) Norena, Caitlyn                
 
Girls 4x400 Meter Relay 15-16
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 United Track Club  'D'                              4:55.15  
     1) Norena, Caitlyn                 2) Daly, Grace                    
     3) Pitillo, Aine                   4) Lambe, Kathleen                
  2 Simi Valley Running Rebels  'E'                     4:57.33  
     1) Fehlman, Brody                  2) Coleman, Nathan                
     3) Kyong, Abigail                  4) La Casse, Jaxson               
 
Girls Long Jump 15-16
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Flight  1  
  1 Brown, Tabitha               United Track          14-06.50  
      14-06.50  FOUL  14-00  FOUL       
 
Girls Shot Put 4kg 15-16
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Castaneda, Coba              United Track          26-04.00  
      FOUL  25-04.50  25-02.50  26-04       
 
Boys 100 Meter Dash 8U
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Feciuch, Ayden               Simi Valley              17.19  
  2 Bjurstrom, Anders            Simi Valley              17.73  
  3 Andersen, Vander             United Track             18.10  
  4 Graham, Andres               Simi Valley              18.35  
  5 Sieminski, Anthony           Simi Valley              18.78  
  6 Jackson, Thomas              United Track             19.13  
  7 Hairston, Cameron            Simi Valley              20.13  
  8 Orr, Maddox                  Simi Valley              21.02  
  9 Dupont, Oliver               Simi Valley              21.59  
Section  2  
  1 McConville, Landon           Simi Valley              20.80  
  2 Flores, Riley                Simi Valley              22.14  
  3 Cain, Braxton                Simi Valley              22.21  
  4 Robinson, Nathan             United Track             22.58  
  5 Dahme, Landon                Simi Valley              23.40  
  6 Mann, Kai                    United Track             23.48  
  7 Malecki, David               United Track             24.00  
  8 Bordokas, Jackson            Simi Valley              24.14  
  9 Maloney, Elias               United Track             28.17  
Section  3  
  1 Martino, Dylan               United Track             22.14  
  2 Melman, Maverix              Simi Valley              23.83  
  3 Cortez, Maksim               United Track             25.34  
 
Boys 200 Meter Dash 8U
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Feciuch, Ayden               Simi Valley              36.59  
  2 Andersen, Vander             United Track             36.82  
  3 Graham, Andres               Simi Valley              38.15  
  4 Campbell, Avery              Simi Valley              42.24  
  5 Hairston, Cameron            Simi Valley              44.25  
  6 Orr, Maddox                  Simi Valley              46.55  
  7 Martino, Dylan               United Track             47.45  
  8 Cain, Braxton                Simi Valley              50.44  
Section  2  
  1 Flores, Riley                Simi Valley              46.44  
  2 Ringled, Zachary             Simi Valley              49.00  
  3 Malecki, David               United Track             54.19  
  4 McKnight, Ryan               Simi Valley              54.61  
 
Boys 400 Meter Dash 8U
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Payne, Christopher           United Track           1:48.11  
  2 Burg, Lochlan                Simi Valley            1:55.43  
  3 Maloney, Elias               United Track           2:06.03  
  4 Delgado, Mateo               Simi Valley            2:10.83  
Section  2  
  1 Andersen, Vander             United Track           1:22.11  
  2 Bjurstrom, Anders            Simi Valley            1:22.71  
  3 Orr, Maddox                  Simi Valley            1:37.99  
  4 Campbell, Avery              Simi Valley            1:39.83  
  5 Hairston, Cameron            Simi Valley            1:42.98  
  6 Dupont, Oliver               Simi Valley            1:46.06  
  7 Roberts, Christian           United Track           1:47.74  
  8 Flores, Riley                Simi Valley            1:51.56  
  9 Mann, Kai                    United Track           1:52.62  
 
Boys 800 Meter Run 8U
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Melman, Maverix              Simi Valley            3:42.31  
  2 McConville, Landon           Simi Valley            3:51.23  
  3 Bordokas, Jackson            Simi Valley            3:52.48  
  4 Burg, Lochlan                Simi Valley            4:03.10  
  5 Dahme, Landon                Simi Valley            4:09.35  
  6 Ringled, Zachary             Simi Valley            4:27.99  
 
Boys 1600 Meter Run 8U
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Jackson, Thomas              United Track           6:35.10  
  2 Sieminski, Anthony           Simi Valley            7:16.63  
  3 Campbell, Avery              Simi Valley            7:28.49  
  4 Graham, Andres               Simi Valley            7:37.67  
  5 Lahav, Zachary               United Track           7:54.76  
  6 Gill, Gurveer                Simi Valley           10:11.04  
 
Boys 4x100 Meter Relay 8U
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Simi Valley Running Rebels  'A'                     1:14.52  
     1) Bjurstrom, Anders               2) Sieminski, Anthony             
     3) Campbell, Avery                 4) Feciuch, Ayden                 
  2 United Track Club  'B'                              1:21.61  
     1) Mann, Kai                       2) Roberts, Christian             
     3) Lahav, Zachary                  4) Jackson, Thomas                
  3 Simi Valley Running Rebels  'B'                     1:26.48  
     1) McConville, Landon              2) Gill, Gurveer                  
     3) Cain, Braxton                   4) Hairston, Cameron              
  4 United Track Club  'A'                              1:27.21  
     1) Maloney, Elias                  2) Malecki, David                 
     3) Robinson, Nathan                4) Andersen, Vander               
  5 Simi Valley Running Rebels  'C'                     1:40.39  
     1) Melman, Maverix                 2)                                
     3) Burg, Lochlan                   4) Ringled, Zachary               
  6 Simi Valley Running Rebels  'D'                     1:43.04  
     1)                                 2) Bordokas, Jackson              
     3)                                 4) Flores, Riley                  
 
Boys Long Jump 8U
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Flight  1  
  1 Robinson, Nathan             United Track           9-01.00  
     x  x   9-01           
  2 Bjurstrom, Anders            Simi Valley            8-05.00  
      8-05  7-00  6-07         
  3 Sieminski, Anthony           Simi Valley            7-09.00  
      7-09  6-00  6-11         
  4 Roberts, Christian           United Track           7-07.00  
      7-07  7-07  FOUL         
  4 Martino, Dylan               United Track           7-07.00  
      7-07  7-01               
  6 Mann, Kai                    United Track           6-01.00  
      6-01  4-04  FOUL         
  7 Dahme, Landon                Simi Valley            6-00.00  
      FOUL  FOUL  6-00         
  8 Ringled, Zachary             Simi Valley            5-10.00  
      FOUL  5-10  FOUL         
  9 Cain, Braxton                Simi Valley            5-05.00  
      5-01  5-05  FOUL         
 10 Cortez, Maksim               United Track           5-03.50  
      4-10  5-03  5-03.50         
 11 Gill, Gurveer                Simi Valley            4-11.00  
      4-11  4-03  FOUL         
 12 Bordokas, Jackson            Simi Valley            4-09.00  
      FOUL  FOUL  4-09         
 13 Delgado, Mateo               Simi Valley            4-08.00  
      4-04  4-08  FOUL         
 14 Melman, Maverix              Simi Valley            4-06.00  
      FOUL  FOUL  4-06         
 14 Dupont, Oliver               Simi Valley            4-06.00  
      4-03  4-05  4-06           
 -- Burg, Lochlan                Simi Valley               FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL         
 
Boys 100 Meter Dash 9-10
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Paul, Joshua                 United Track             15.74  
  2 Hollie, Xavier               Simi Valley              15.80  
  3 Meltzer, Logan               United Track             17.28  
  4 Macarthur, Colton            Simi Valley              17.46  
  5 Moak, Parker                 Simi Valley              18.66  
  6 Maldonado Thind, Harriso     United Track             19.07  
Section  2  
  1 Elkabets, Itamar             United Track             17.02  
  2 Spuzzillo, Connor            United Track             17.27  
  3 Medina, Martin               Simi Valley              18.67  
  4 McConville, Liam             Simi Valley              18.78  
  5 Iskander, Zachary            United Track             19.04  
  6 Walter, Landon               Simi Valley              19.14  
  7 Clinger, Jacob               Simi Valley              19.17  
  8 La Casse, Ryder              Simi Valley              19.23  
Section  3  
  1 Cazor, Benjamin              United Track             17.44  
  2 Molina, Hudson               United Track             17.84  
  3 Bauwens, Ian                 Simi Valley              19.46  
  4 Rabuco, Jordan               Simi Valley              20.10  
  5 Kyong, Ezra                  Simi Valley              20.38  
  6 Bertrand, Oliver             Simi Valley              20.47  
  7 Morrissette, Blake           Simi Valley              21.69  
  8 Lopez, Eli                   Simi Valley              22.16  
  9 Campos, Sebastian            Simi Valley              23.15  
 
Boys 200 Meter Dash 9-10
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Paul, Joshua                 United Track             32.25  
  2 Hollie, Xavier               Simi Valley              33.17  
  3 Molina, Hudson               United Track             37.49  
  4 Russell, Aidan               Simi Valley              37.65  
  5 Moak, Parker                 Simi Valley              38.54  
  6 Drew, Henry                  United Track             40.32  
  7 Bauwens, Ian                 Simi Valley              41.11  
  8 Urso, Jason                  United Track             44.58  
Section  2  
  1 Rothgeb, Samuel              United Track             32.48  
  2 Cazor, Benjamin              United Track             35.99  
  3 Sourirajan, Kayshav          Simi Valley              38.17  
  4 Wohl, Jacob                  United Track             41.45  
  5 Rabuco, Jordan               Simi Valley              42.54  
  6 Wedel, Weston                United Track             42.65  
  7 Kyong, Ezra                  Simi Valley              44.94  
  8 Miles, Archer                United Track             44.98  
  9 Morrill, Nathan              Simi Valley              45.26  
 
Boys 400 Meter Dash 9-10
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Spuzzillo, Connor            United Track           1:24.59  
  2 Maloney, Samuel              United Track           1:31.12  
  3 Kyong, Ezra                  Simi Valley            1:35.34  
  4 Rabuco, Jordan               Simi Valley            1:36.13  
  5 Bertrand, Oliver             Simi Valley            1:49.77  
  6 Lopez, Eli                   Simi Valley            1:53.41  
Section  2  
  1 Rothgeb, Samuel              United Track           1:14.69  
  2 Senthil, Vian                United Track           1:21.86  
  3 Ibarra, Leo                  Simi Valley            1:27.14  
  4 Spuzzillo, Luke              United Track           1:28.32  
  5 Bjurstrom, Camden            Simi Valley            1:28.52  
  6 Walter, Landon               Simi Valley            1:45.00  
  7 Kennedy, Jax                 United Track           1:46.77  
 
Boys 800 Meter Run 9-10
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Malecki, Gabriel             United Track           2:57.68  
  2 Russell, Aidan               Simi Valley            3:06.51  
  3 Bjurstrom, Camden            Simi Valley            3:09.63  
  4 Molina, Hudson               United Track           3:20.68  
  5 Wedel, Weston                United Track           3:21.55  
  6 Wohl, Jacob                  United Track           3:41.86  
  7 Drew, Henry                  United Track           3:47.24  
  8 Sherman, Emmett              Simi Valley            3:58.29  
  9 Clinger, Jacob               Simi Valley            4:13.21  
 10 Morrill, Nathan              Simi Valley            4:13.37  
 11 Miles, Archer                United Track           4:18.84  
 
Boys 1600 Meter Run 9-10
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Malecki, Gabriel             United Track           5:53.32  
  2 Ibarra, Leo                  Simi Valley            6:34.78  
  3 Spuzzillo, Luke              United Track           6:43.44  
  4 Medina, Martin               Simi Valley            7:00.45  
  5 Cisneros, Adrian             Simi Valley            7:20.50  
  6 Maloney, Samuel              United Track           7:56.39  
 
Boys 4x100 Meter Relay 9-10
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 United Track Club  'B'                              1:05.87  
     1) Spuzzillo, Luke                 2) Senthil, Vian                  
     3) Meltzer, Logan                  4) Rothgeb, Samuel                
  2 Simi Valley Running Rebels  'A'                     1:09.97  
     1) Macarthur, Colton               2) Ibarra, Leo                    
     3) McConville, Liam                4) Hollie, Xavier                 
  3 United Track Club  'A'                              1:15.13  
     1) Kennedy, Jax                    2) Maloney, Samuel                
     3) Maldonado Thind, Harrison       4) Spuzzillo, Connor              
  4 Simi Valley Running Rebels  'B'                     1:20.62  
     1) Clinger, Jacob                  2) Campos, Sebastian              
     3) Walter, Landon                  4) Moak, Parker                   
  5 Simi Valley Running Rebels  'C'                     1:26.26  
     1) Morrissette, Blake              2) Ibrahim, Lucas                 
     3) Lopez, Eli                      4) La Casse, Ryder                
 
Boys 4x400 Meter Relay 9-10
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Simi Valley Running Rebels  'C'                     6:09.34  
     1) Bjurstrom, Camden               2) Medina, Martin                 
     3) Kyong, Ezra                     4) Russell, Aidan                 
 
Boys High Jump 9-10
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Flight  1  
  1 Ibarra, Leo                  Simi Valley            3-04.00  
     3-00 3-02 3-04 3-05 
        O    O  XXO  XXX 
  2 Maldonado Thind, Harriso     United Track           3-02.00  
     3-00 3-02 3-04 
        O    O  XXX 
  3 Spuzzillo, Connor            United Track          J3-02.00  
     3-00 3-02 3-04 
       XO    O  XXX 
  4 Cabrera, Kalani              Simi Valley            3-00.00  
     3-00 3-02 
       XO  XXX 
 -- McConville, Liam             Simi Valley                 NH  
     3-00 
      XXX 
 -- Walter, Landon               Simi Valley                 NH  
     3-00 
      XXX 
 
Boys Long Jump 9-10
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Paul, Joshua                 United Track          12-08.00  
      FOUL  9-11  12-08  12-05.50      
  2 Cazor, Benjamin              United Track          10-03.00  
      10-02  10-03  9-01  9-01      
  3 Meltzer, Logan               United Track          10-02.00  
      9-08  10-02  9-10  9-10       
  3 Macarthur, Colton            Simi Valley           10-02.00  
      9-08  FOUL  10-00  10-02      
  5 Sourirajan, Kayshav          Simi Valley            9-08.00  
      9-03  FOUL  9-02  9-08       
  6 Moak, Parker                 Simi Valley            8-11.00  
      8-00  FOUL  8-11  8-10      
  7 Kennedy, Jax                 United Track           8-03.00  
      FOUL  7-05  7-02  8-03      
  8 La Casse, Ryder              Simi Valley            7-06.00  
      7-03  FOUL  FOUL  7-06      
  9 Morrissette, Blake           Simi Valley            7-02.00  
      6-06  6-05  5-10  7-02      
 10 Clinger, Jacob               Simi Valley            6-11.00  
      FOUL  FOUL  6-11  6-10      
 10 Medina, Martin               Simi Valley            6-11.00  
      6-11  6-03  6-01  6-05      
 12 Shields, Finn                United Track           5-03.00  
      FOUL  5-02  4-03  5-03      
 -- Elkabets, Itamar             United Track              FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL  FOUL      
 
Boys Shot Put 6 lb. 9-10
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Macarthur, Colton            Simi Valley           19-11.00  
      19-07.25  19-10.50  18-04  19-11      
  2 Rothgeb, Samuel              United Track          16-05.50  
      14-11  13-06.50  15-06.75  16-05.50      
  3 Cabrera, Kalani              Simi Valley           14-05.00  
      13-07  13-07.50  12-09.50  14-05      
  4 Kennedy, Jax                 United Track          13-01.50  
      FOUL  13-01.50  11-07  10-11      
  5 Morlano, Rocco               Simi Valley           12-00.75  
      FOUL  FOUL  12-00.75  FOUL      
  6 Iskander, Zachary            United Track          10-10.00  
      10-03  10-10  FOUL  FOUL       
  7 Morrissette, Blake           Simi Valley           10-00.50  
      10-00.50  9-01  FOUL  FOUL      
  8 McConville, Liam             Simi Valley            9-00.00  
      9-00               
 
Boys 100 Meter Dash 11-12
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Andersen, Daxton             United Track             13.79  
  2 Criner, Mason                Simi Valley              14.04  
  3 Knight, Michael              Simi Valley              14.70  
  4 Fish, Jadon                  United Track             16.17  
  5 Abdelmalik, Noah             Simi Valley              16.28  
  6 Feingold, Eli                United Track             16.32  
  7 Robinson, Noah               United Track             17.50  
  8 Vahidi, Rohan                United Track             17.60  
Section  2  
  1 Tam, Dylan                   United Track             17.43  
  2 Pine, Andrew                 Simi Valley              17.52  
  3 Jagard, James                Simi Valley              17.80  
  4 Ayivi, Austin                United Track             18.04  
  5 Meinhardt, Grayson           United Track             18.43  
  6 Anil, Arha                   United Track             18.65  
  7 Reichel, Easton              United Track             18.95  
Section  3  
  1 Noe, Brody                   Simi Valley              16.19  
  2 Ragsdale, Max                United Track             17.35  
  3 Iyer, Arjun                  United Track             17.45  
  4 Rocha, Sebastian             Simi Valley              17.48  
  5 Souders, Harrison            United Track             18.67  
  6 Murphy, Henry                Simi Valley              19.99  
  7 Howe, Emery                  Simi Valley              21.62  
  8 Ramasubramanian, Advaith     Simi Valley              22.74  
 
Boys 200 Meter Dash 11-12
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Andersen, Daxton             United Track             28.42  
  2 Criner, Mason                Simi Valley              29.80  
  3 Knight, Michael              Simi Valley              29.99  
  4 Abdelmalik, Noah             Simi Valley              33.81  
  5 Rinks, Niko                  United Track             36.30  
  6 Ayivi, Austin                United Track             39.26  
  7 Souders, Harrison            United Track             40.51  
Section  2  
  1 Iyer, Arjun                  United Track             36.32  
  2 Alvarado, Ayden              Simi Valley              38.11  
  3 Jagard, James                Simi Valley              38.74  
  4 Anil, Arha                   United Track             40.39  
  5 Balaji, Veerendar            United Track             40.76  
  6 Ramasubramanian, Advaith     Simi Valley              56.74  
 
Boys 400 Meter Dash 11-12
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Glynn, Braden                United Track           1:14.43  
  2 Pine, Andrew                 Simi Valley            1:16.52  
  3 Malecki, Michael             United Track           1:19.80  
  4 Ragsdale, Max                United Track           1:24.20  
  5 Robinson, Noah               United Track           1:24.61  
  6 Tam, Dylan                   United Track           1:26.56  
  7 Vahidi, Rohan                United Track           1:26.62  
  8 Rosser, Trevor               Simi Valley            1:47.84  
  9 Howe, Emery                  Simi Valley            1:47.90  
Section  2  
  1 Noe, Brody                   Simi Valley            1:10.54  
  2 Rocha, Christopher           Simi Valley            1:14.99  
  3 Aisley, Miles                United Track           1:17.69  
  4 Schultz, Liam                Simi Valley            1:24.12  
  5 Rinks, Niko                  United Track           1:24.17  
  6 Grizzelle, Kaiden            Simi Valley            1:26.07  
  7 Rocha, Sebastian             Simi Valley            1:31.67  
  8 Reichel, Easton              United Track           1:36.86  
  9 Dahme, Miles                 Simi Valley            2:27.88  
 
Boys 800 Meter Run 11-12
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Glynn, Braden                United Track           2:48.17  
  2 Lambe, Joey                  United Track           2:51.97  
  3 Woodward, Samuel             Simi Valley            2:52.85  
  4 Aisley, Miles                United Track           2:56.37  
  5 Melman, Bronx                Simi Valley            2:58.63  
  6 Woodward, Benjamin           Simi Valley            3:03.03  
  7 Smith, Dylan                 Simi Valley            3:03.48  
  8 Grizzelle, Kaiden            Simi Valley            3:18.27  
  9 Leonard, Daniel              Simi Valley            3:37.86  
 
Boys 1600 Meter Run 11-12
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Malecki, Michael             United Track           5:50.03  
  2 Lambe, Joey                  United Track           6:06.43  
  3 Woodward, Samuel             Simi Valley            6:11.73  
  4 Melman, Bronx                Simi Valley            6:12.95  
  5 Woodward, Benjamin           Simi Valley            6:25.21  
  6 Feingold, Eli                United Track           6:39.15  
  7 Rheuban, Elliot              United Track           6:59.56  
  8 Lee, Cameron                 Simi Valley            7:08.38  
  9 Balaji, Veerendar            United Track           7:18.28  
 10 Leonard, Daniel              Simi Valley            7:37.17  
 
Boys 3200 Meter Run 11-12
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Zhu, Jeremy                  United Track          13:11.76  
  2 Ghosh, Ayush                 United Track          13:33.88  
  3 Smith, Dylan                 Simi Valley           14:19.63  
  4 Gerstel, Lucas               United Track          15:48.35  
 
Boys 80 Meter Hurdles 30" 11-12
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Alvarado, Ayden              Simi Valley              18.22  
  2 Zhu, Jeremy                  United Track             20.48  
  3 Ghosh, Ayush                 United Track             33.86  
 
Boys 4x100 Meter Relay 11-12
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Simi Valley Running Rebels  'A'                       59.86  
     1) Schultz, Liam                   2) Abdelmalik, Noah               
     3) Rocha, Christopher              4) Criner, Mason                  
  2 Simi Valley Running Rebels  'B'                     1:04.06  
     1) Jagard, James                   2) Garcia, Benjamin               
     3) Pine, Andrew                    4) Knight, Michael                
  3 United Track Club  'B'                              1:04.79  
     1) Vahidi, Rohan                   2) Iyer, Arjun                    
     3) Fish, Jadon                     4) Feingold, Eli                  
  4 United Track Club  'A'                              1:08.19  
     1) Robinson, Noah                  2) Anil, Arha                     
     3) Gerstel, Lucas                  4) Rinks, Niko                    
  5 Simi Valley Running Rebels  'C'                     1:17.90  
     1) Dahme, Miles                    2) Grizzelle, Kaiden              
     3) Rosser, Trevor                  4) Rocha, Sebastian               
 
Boys 4x400 Meter Relay 11-12
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 United Track Club  'B'                              5:45.10  
     1) Ayivi, Austin                   2) Balaji, Veerendar              
     3) Glynn, Braden                   4) Feingold, Eli                  
  2 Simi Valley Running Rebels  'B'                     5:45.81  
     1) Melman, Bronx                   2) Woodward, Benjamin             
     3) Grizzelle, Kaiden               4) Woodward, Samuel               
 
Boys High Jump 11-12
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Flight  1  
  1 Rocha, Christopher           Simi Valley            3-09.00  
     3-03 3-05 3-07 3-09 3-11 
        O    O  XXO    O  XXX 
  2 Wedel, Logan                 United Track           3-07.00  
     3-03 3-05 3-07 3-09 
        O    O  XXO  XXX 
  3 Zhu, Jeremy                  United Track           3-05.00  
     3-03 3-05 3-07 
        O    O  XXX 
  3 Vahidi, Rohan                United Track           3-05.00  
     3-03 3-05 3-07 
        O    O  XXX 
  3 Aisley, Miles                United Track           3-05.00  
     3-03 3-05 3-07 
        O    O  XXX 
  3 Meinhardt, Grayson           United Track           3-05.00  
     3-03 3-05 3-07 
        O    O  XXX 
  7 Anil, Arha                   United Track           3-03.00  
     3-03 3-05 
       XO   XX 
  7 Fish, Jadon                  United Track           3-03.00  
     3-03 3-05 
       XO  XXX 
 -- Murphy, Henry                Simi Valley                 NH  
     3-07 
      XXX 
 -- Gerstel, Lucas               United Track                NH  
     3-03 
      XXX 
 
Boys Long Jump 11-12
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Knight, Michael              Simi Valley           13-00.00  
      11-05  13-00            
  2 Criner, Mason                Simi Valley           12-08.00  
      11-03  FOUL  12-08         
  3 Rocha, Christopher           Simi Valley           12-03.00  
      11-06  10-09  12-03  11-04      
  4 Abdelmalik, Noah             Simi Valley           11-06.00  
      11-06  FOUL  11-03  FOUL      
  5 Alvarado, Ayden              Simi Valley           10-09.00  
      9-10  10-09  9-09  9-10      
  6 Robinson, Noah               United Track          10-05.00  
      9-10  10-05  10-04  10-03      
  6 Feingold, Eli                United Track          10-05.00  
      10-04  10-05  10-04  9-10      
  8 Fish, Jadon                  United Track          10-03.00  
      FOUL  10-03            
  8 Souders, Harrison            United Track          10-03.00  
      10-03  FOUL  8-05  8-09      
 10 Wedel, Logan                 United Track          10-02.00  
      9-02  9-09  9-05  10-02       
 11 Schultz, Liam                Simi Valley           10-01.00  
      10-01  FOUL  9-07  9-09      
 12 Ayivi, Austin                United Track           9-11.00  
      9-03  9-08  9-03  9-11      
 13 Ragsdale, Max                United Track           9-05.00  
      FOUL  9-05            
 14 Murphy, Henry                Simi Valley            9-00.00  
      9-00  8-08  8-06  FOUL      
 15 Rosser, Trevor               Simi Valley            8-09.50  
      7-04  7-07.50  8-09.50  8-08      
 16 Jagard, James                Simi Valley            7-03.00  
      7-03  6-00  6-08  7-00      
 17 Dahme, Miles                 Simi Valley            6-06.00  
      5-06  6-06  6-05  5-07      
 18 Howe, Emery                  Simi Valley            5-09.00  
      FOUL  5-09  4-10  5-08      
 -- Iyer, Arjun                  United Track              FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL  FOUL      
 
Boys Shot Put 6 lb. 11-12
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 White, Miles                 United Track          27-09.00  
      23-05  26-07.50  27-07.25  27-09      
  2 Rocha, Sebastian             Simi Valley           24-09.50  
      FOUL  20-08  22-10.50  24-09.50      
  3 Rosser, Trevor               Simi Valley           20-10.75  
      19-06.75  20-10.75  18-02.50  20-02.25      
  4 Meinhardt, Grayson           United Track          19-02.00  
      18-09.50  17-11  19-02  FOUL       
  5 Balaji, Veerendar            United Track          14-10.50  
      11-08  13-06  13-06.50  14-10.50      
  6 Dahme, Miles                 Simi Valley           10-04.00  
      9-01  FOUL  10-04  6-00      
 
Boys 100 Meter Dash 13-14
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Vahidi, Radeen               United Track             12.66  
  2 Pollard, Cael                Simi Valley              12.83  
  3 Hall, Dylan                  United Track             13.15  
  4 Patton, Kaden                Simi Valley              13.38  
  5 La Casse, Jaxson             Simi Valley              13.42  
  6 Rojo, Jacob                  United Track             13.51  
  7 Chan, Joshua Aiden           United Track             13.64  
  8 Nemil, Ryan                  United Track             14.02  
Section  2  
  1 Berenson, Jake               Simi Valley              14.93  
  2 Butler, Jack                 Simi Valley              14.97  
  3 Niebergall, Harry            United Track             15.00  
  4 Kostadinov, Vladimir         United Track             15.66  
  5 Rahimi, Kiavash              United Track             15.84  
  6 Larock, Chase                Simi Valley              16.06  
  7 Hawkins, Devon               United Track             17.64  
  8 Perez, Zachary               United Track             17.84  
 
Boys 200 Meter Dash 13-14
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Pollard, Cael                Simi Valley              25.99  
  2 Hall, Dylan                  United Track             26.62  
  3 La Casse, Jaxson             Simi Valley              27.59  
  4 Rojo, Jacob                  United Track             27.68  
  5 Nemil, Ryan                  United Track             29.65  
  6 Butler, Jack                 Simi Valley              30.52  
  7 Souders, Jack                United Track             35.17  
 
Boys 400 Meter Dash 13-14
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Wolf, Carter                 United Track           1:05.84  
  2 Jensen, Otis                 United Track           1:06.00  
  3 Chan, Joshua Aiden           United Track           1:07.07  
  4 Perez, Zachary               United Track           1:22.33  
  5 Hawkins, Devon               United Track           1:23.07  
 
Boys 800 Meter Run 13-14
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 White, Sterling              United Track           2:21.81  
  2 Andersen, Rafe               United Track           2:26.60  
  3 Kostadinov, Vladimir         United Track           2:30.75  
  4 Michel, Noah                 United Track           2:35.76  
  5 Wismann, Ryder               Simi Valley            2:54.16  
  6 Souders, Jack                United Track           3:09.13  
 
Boys 1600 Meter Run 13-14
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 White, Sterling              United Track           5:03.70  
  2 Kostadinov, Vladimir         United Track           5:08.20  
  3 Andersen, Rafe               United Track           5:10.57  
  4 Laing, Sebastian             Simi Valley            5:19.09  
  5 Rojo, Jacob                  United Track           5:24.97  
  6 Baird, Jake                  United Track           5:25.32  
  7 Carollo, Dylan               United Track           5:35.88  
  8 Krane, Oliver                United Track           5:52.03  
  9 Koo, Abraham                 United Track           5:53.88  
 10 Kincheloe, Lucas             United Track           5:54.81  
 11 Bibla, Roy                   United Track           5:57.57  
 12 Wismann, Ryder               Simi Valley            6:31.91  
 13 Keller, David                Simi Valley            6:43.64  
 14 Meeker, Sean                 Simi Valley            6:51.60  
 
Boys 3200 Meter Run 13-14
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Michel, Noah                 United Track          12:06.78  
  2 Tan, Kadmiel                 Simi Valley           16:22.95  
 
Boys 100 Meter Hurdles 33" 13-14
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Fritz, Maddax                Simi Valley              18.73  
  2 Lane, Evan                   United Track             20.27  
  3 Patil, Aman                  United Track             23.13  
 
Boys 4x100 Meter Relay 13-14
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Simi Valley Running Rebels  'C'                       57.40  
     1) Patton, Kaden                   2) La Casse, Jaxson               
     3) Berenson, Jake                  4) Butler, Jack                   
 
Boys High Jump 13-14
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Flight  1  
  1 Wolf, Carter                 United Track           4-06.00  
     3-10 4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
        O    O    O    O  XXO  XXX 
  2 Jensen, Otis                 United Track           4-02.00  
     3-10 4-00 4-02 4-04 
        O    O   XO  XXX 
  3 Fritz, Maddax                Simi Valley            3-06.00  
     3-06 
        O 
 -- Martin, Declan               Simi Valley                 NH  
     3-06 
      XXX 
 
Boys Long Jump 13-14
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hall, Dylan                  United Track          14-07.00  
      14-07  14-07  13-08  13-09      
  2 Patton, Kaden                Simi Valley           14-04.00  
      14-04  14-04  14-04  14-04        
  3 Patil, Aman                  United Track          14-00.00  
      13-10  14-00  13-07  13-07      
  4 Lane, Evan                   United Track          12-03.00  
      12-03  FOUL  12-00         
  5 Larock, Chase                Simi Valley           12-00.00  
      11-03  12-00  FOUL  FOUL      
  6 Kincheloe, Lucas             United Track          11-03.00  
      11-01  11-03  FOUL  11-00       
  7 Hawkins, Devon               United Track          10-09.00  
      9-07  10-09  10-01  9-07      
 
Boys Shot Put 4 kg. 13-14
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Bird, Cody                   Simi Valley           26-05.25  
      26-05.25  23-11  25-10.75  26-04      
  2 Berenson, Jake               Simi Valley           23-08.00  
      23-06  23-08  22-11  FOUL      
  3 Waters, Tyler                Simi Valley           22-06.50  
      22-05  22-06.50  22-04  20-04      
  4 Patil, Aman                  United Track          22-04.50  
      20-08  22-04.50  18-08.50  21-09      
  5 Lane, Evan                   United Track          20-11.00  
      19-00.50  20-05  19-09.50  20-11      
  6 Martin, Declan               Simi Valley           19-05.50  
      17-11  8-03.75  16-09  19-05.50      
  7 Larock, Chase                Simi Valley           17-09.00  
      FOUL  17-00  16-07.50  17-09      
  8 Perez, Zachary               United Track          15-04.50  
      15-04.50  12-10  13-00.50  13-02       
 
Boys 100 Meter Dash 15-16
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Section  1  
  1 Landless, Jacob              Simi Valley              12.16  
  2 Olsen, Brandon               United Track             12.61  
  3 Carpenter, Callum            United Track             13.65  
  4 Malch, James                 Simi Valley              13.96  
  5 Murphy, Aidan                Simi Valley              15.06  
  6 Fehlman, Brody               Simi Valley              15.62  
  7 Coleman, Nathan              Simi Valley              16.88  
 
Boys 200 Meter Dash 15-16
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Olsen, Brandon               United Track             25.46  
  2 Fehlman, Brody               Simi Valley              33.38  
 
Boys 400 Meter Dash 15-16
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Carpenter, Callum            United Track           1:01.99  
  2 Mann, Ethan                  Simi Valley            1:02.44  
  3 Coleman, Nathan              Simi Valley            1:10.62  
  4 Murphy, Aidan                Simi Valley            1:14.83  
 
Boys 800 Meter Run 15-16
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Olsen, Brandon               United Track           2:16.52  
  2 Duce, Carson                 United Track           2:16.67  
  3 Douglas, Dylan               United Track           2:24.07  
  4 Coleman, Nathan              Simi Valley            2:45.03  
 
Boys 1600 Meter Run 15-16
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Duce, Carson                 United Track           4:54.02  
  2 Douglas, Dylan               United Track           5:05.48  
 
Boys 100 Meter Hurdles 33" 15-16
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Malch, James                 Simi Valley              19.17  
 
Boys 4x100 Meter Relay 15-16
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Simi Valley Running Rebels  'D'                       49.48  
     1) Malch, James                    2) Landless, Jacob                
     3)                                 4) Mann, Ethan                    
 -- United Track Club  'C'                                   DQ   Impede zone 3
     1) Leon, Shaun                     2) Nelson, Wyatt                  
     3) Aminian, Parsa                  4) Vahidi, Radeen                 
 
Boys High Jump 15-16
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Flight  1  
  1 Murphy, Aidan                Simi Valley            4-06.00  
     3-10 4-00 4-02 4-04 4-06 4-08 
        O    O    O    O    O  XXX 
  2 Carpenter, Callum            United Track           4-02.00  
     3-06 3-08 3-10 4-00 4-02 4-04 
        O    O    O    O    O  XXX 
 
Boys Shot Put 12 lb. 15-16
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Leon, Shaun                  United Track          30-06.00  
      30-06  FOUL  29-00  29-02       
  2 Coleman, Nathan              Simi Valley           18-06.75  
      18-02.50  18-06.75  18-00  17-03.50