Licensed to Royal Results - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/16/2016 03:23 PM
            Simi Valley PTA/SVUSD Junior Olympic Games - 4/16/2016             
                               Royal High School                               
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash 4th/5th Grade
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Storey, Devin                Township                 16.00q  2 
  2 Schwab, Cali                 Crestview                16.16q  3 
  3 Swain, Suhani                Vista                    16.18q  2 
  4 Wall, Madison                Big Springs              16.20q  1 
  5 Harper, Corrina              Garden Grove             16.21q  3 
  6 Rodriguez, Victoria          Park View                16.30q  1 
  7 Henderson, Emma              White Oak                16.34q  2 
  8 Homewood, Ella               Atherwood                16.39q  1  16.385
  9 Streetly, Jordan             Knolls                   16.39   1  16.390
 10 Balster, Madison             Hollow Hills             16.47   2 
 11 Butler, Kaylin               Arroyo                   16.49   2 
 12 Connolley, Taelin            Katherine                17.03   1 
 13 Avishay, Katherine           Mountain Vie             17.56   1 
 14 Millar, Trenny               Berylwood                17.78   3 
 15 Rodriguez, Emily             Santa Susana             17.80   2 
 16 Johnston, Presley            Madera                   18.42   3 
 17 Brown, Aaliyah               Wood Ranch               18.73   3 
 18 Colonna, Antonia             Sycamore                 19.07   3 
 
Girls 100 Meter Dash 4th/5th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Harper, Corrina              Garden Grove             15.87  
  2 Swain, Suhani                Vista                    16.15  
  3 Storey, Devin                Township                 16.19  
  4 Schwab, Cali                 Crestview                16.21  
  5 Rodriguez, Victoria          Park View                16.24  
  6 Wall, Madison                Big Springs              16.27  
  7 Homewood, Ella               Atherwood                16.53  
  8 Henderson, Emma              White Oak                16.71  
 
Girls 200 Meter Dash 4th/5th Grade
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Rosas, Jennyfer              Park View                33.05q  3 
  2 Bilsland, Savanna            Vista                    33.78q  2 
  3 Reyes, Denver                Township                 33.98q  1 
  4 Alioua, Bouchara             Katherine                35.29q  2 
  5 Gerber, Aurora               Garden Grove             35.82q  2 
  6 Davis, Ella                  Big Springs              35.95q  1 
  7 Pelkey, Natacia              Wood Ranch               36.10q  1 
  8 Tabora, Makenzie             Knolls                   36.30q  1 
  9 Nhou, Emily                  White Oak                36.33   2 
 10 Shaffer, Samantha            Madera                   36.98   2 
 11 Knighten, Bree               Hollow Hills             37.20   1 
 12 Castaneda, Keyli             Sycamore                 38.30   3 
 13 Guillen, Yoselin             Berylwood                38.64   3 
 14 Carrion, Camila              Atherwood                38.70   3 
 15 Gonzalez, Destiny            Arroyo                   41.38   3 
 16 Katt, Sierra                 Crestview                46.50   2 
 
Girls 200 Meter Dash 4th/5th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Rosas, Jennyfer              Park View                32.45  
  2 Bilsland, Savanna            Vista                    33.08  
  3 Reyes, Denver                Township                 34.27  
  4 Tabora, Makenzie             Knolls                   35.21  
  5 Alioua, Bouchara             Katherine                35.25  
  6 Davis, Ella                  Big Springs              35.83  
  7 Gerber, Aurora               Garden Grove             36.18  
  8 Pelkey, Natacia              Wood Ranch               37.03  
 
Girls 800 Meter Run 4th/5th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Olivas, Leanna               Atherwood              3:04.57  
  2 Trefren, Ayzlinn             Madera                 3:06.41  
  3 Arriaga, Gabriella           Garden Grove           3:07.45  
  4 Gallardo, Alondra            Big Springs            3:09.08  
  5 Frederick, Hailey            Wood Ranch             3:11.08  
  6 Darley, Meki                 Township               3:14.79  
  7 Acosta, Vivian               Vista                  3:21.50  
  8 Barajas, Samantha            Hollow Hills           3:23.14  
  9 Walker, Zoe                  Park View              3:42.04  
 10 Lopez, Crystal               White Oak              3:44.26  
 11 Labadnoy, Raika              Katherine              3:44.72  
 12 King, Sabrina                Knolls                 3:47.38  
 13 Kratz, Taylor                Sycamore               3:50.12  
 14 Guardardo, Lily              Crestview              4:02.52  
 15 Minghelli, Kelsey            Arroyo                 4:23.79  
 16 Rios, Alexis                 Santa Susana           5:15.82  
 
Girls 4x100 Meter Relay 4th/5th Grade
===================================================================
    Team                                                Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Park View  'A'                                      1:06.33q  3 
     1) Montes, Melanie                 2) Rosas, Jennyfer                
     3) Rodriguez, Victoria             4) Garcia, Brianna                
  2 Hollow Hills  'A'                                   1:06.45q  2 
     1) Balster, Madison                2) Harasyn, Kristie               
     3) Reich, Alexa                    4) Stallard, Ashley               
  3 Knolls  'A'                                         1:07.62q  1 
     1) Welker, Kaitlin                 2) Alejo, Jinnel                  
     3) Chandler, Sarah                 4) Samandani, Shya                
  4 Township  'A'                                       1:07.86q  3 
     1) O'Hayer, Dani                   2) Reyes, Denver                  
     3) Hargreaves, Riley               4) Ellis, Samara                  
  5 Garden Grove  'A'                                   1:08.49q  2 
     1) Baca, Maya                      2) Meyers, Bridget                
     3) Canton, Natalie                 4) Tucker, Ariana                 
  6 Atherwood  'A'                                      1:08.67q  2 
     1) East, Jasmine                   2) Grech, Bella                   
     3) Hoolihan, Grace                 4) Schmider, Brianna              
  7 Wood Ranch  'A'                                     1:09.95q  1 
     1) Eames, Amanda                   2) Misiowiec, Zoe                 
     3) Brown, Aaliyah                  4) Biscoe, Sydney                 
  8 Madera  'A'                                         1:11.11q  2 
     1) Nguyen, Emily                   2) White, Naomi                   
     3) Chang, Bailey                   4) Garde, Marissa                 
  9 Vista  'A'                                          1:12.01   3 
     1) Dewey, Isabel                   2) Werber, Delainey               
     3) Miranda, Natalie                4) Berrietter, Riley              
 10 White Oak  'A'                                      1:12.85   3 
     1) Degnan, Abigail                 2) Paley, Brooklyn                
     3) Stanton, Harley                 4) Robertson, Savanah             
 11 Berylwood  'A'                                      1:13.38   2 
     1) Bieniek, Brooke                 2) Saewari, Sahiba                
     3) Millar, Trenny                  4) Guillen, Yoselin               
 12 Mountain View  'A'                                  1:13.48   1 
     1) Borihane, Melanie               2) Sanchez, Bryanna               
     3) Valiente, Alison                4) Avishay, Katherine             
 13 Crestview  'A'                                      1:15.13   1 
     1) Baker, Brooklyn                 2) Stuck, Christina               
     3) Schwab, Cali                    4) Parks, Olivia                  
 14 Santa Susana  'A'                                   1:15.60   3 
     1) Baccelli, Tatyana               2) Avila, Janelle                 
     3) Smith, Mackenzie                4) Chapela, Jeretzie              
 15 Arroyo  'A'                                         1:18.43   2 
     1) Kuehnel, Chloe                  2) Del Rosario, Keira             
     3) Fierro, Jasmine                 4) Villa, Maria                   
 16 Sycamore  'A'                                       1:25.07   3 
     1) Sabbe, Maddy                    2) Haddajian, Natalie             
     3) Ballentine, Carly               4) Brown, Ellie                   
 -- Big Springs  'A'                                         DQ   3  Ran in other lane
     1) Wall, Madison                   2) Harris, Destiny                
     3) DelleDonn, Brenna               4) Whittaker, Lena                
 -- Katherine  'A'                                           DQ   3  Ran in other lane
     1) Robertson, Evelyn               2) Alioua, Bouchara               
     3) Abrams, Lauren                  4) Connolley, Taelin              
 
Girls 4x100 Meter Relay 4th/5th Grade
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Hollow Hills  'A'                                   1:06.49  
     1) Balster, Madison                2) Harasyn, Kristie               
     3) Reich, Alexa                    4) Stallard, Ashley               
  2 Park View  'A'                                      1:06.70  
     1) Montes, Melanie                 2) Rosas, Jennyfer                
     3) Rodriguez, Victoria             4) Garcia, Brianna                
  3 Knolls  'A'                                         1:06.75  
     1) Welker, Kaitlin                 2) Alejo, Jinnel                  
     3) Chandler, Sarah                 4) Samandani, Shya                
  4 Garden Grove  'A'                                   1:09.41  
     1) Baca, Maya                      2) Meyers, Bridget                
     3) Canton, Natalie                 4) Tucker, Ariana                 
  5 Atherwood  'A'                                      1:09.48  
     1) East, Jasmine                   2) Grech, Bella                   
     3) Hoolihan, Grace                 4) Schmider, Brianna              
  6 Township  'A'                                       1:10.26  
     1) O'Hayer, Dani                   2) Reyes, Denver                  
     3) Hargreaves, Riley               4) Ellis, Samara                  
  7 Madera  'A'                                         1:10.37  
     1) Nguyen, Emily                   2) White, Naomi                   
     3) Chang, Bailey                   4) Garde, Marissa                 
  8 Wood Ranch  'A'                                     1:13.58  
     1) Eames, Amanda                   2) Misiowiec, Zoe                 
     3) Brown, Aaliyah                  4) Biscoe, Sydney                 
 
Girls Long Jump 4th/5th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Saxton, Kayla                Sycamore              10-06.00  
      9-10  10-06  10-04         
  2 Knighten, Bree               Hollow Hills          10-03.00  
      10-00  10-02  10-03         
  3 Arrasmith, Morgan            Atherwood              9-10.00  
      9-09  9-10  FOUL         
  4 Chen, Tessa                  Katherine             J9-10.00  
      7-10  8-09  9-10         
  5 Martin, Emerson              Wood Ranch             8-10.00  
      8-02  8-08  8-10         
  6 Rosales, Julia               White Oak              8-09.00  
      8-03  8-09  8-06         
  7 Gajawada, Sahithi            Vista                  8-08.00  
      8-06  8-08  8-06         
  8 Gerber, Aurora               Garden Grove           8-06.00  
      8-06  FOUL  8-06         
  9 Cook, Ella                   Township              J8-06.00  
      8-04  8-06  FOUL         
 10 Hall, Emme                   Park View              8-05.00  
      8-05  FOUL  6-11         
 11 Yerushalmi, Michal           Big Springs           J8-05.00  
      FOUL  FOUL  8-05         
 12 Stevens, Penny               Madera                 8-03.00  
      8-03  7-07  8-03         
 13 Sarwari, Sahiba              Berylwood              8-00.00  
      8-00  FOUL  8-00         
 14 Hrock, Alexandra             Knolls                J8-00.00  
      8-00  FOUL  7-01         
 15 Mobeck, Dana                 Mountain Vie           7-07.00  
      5-08  6-09  7-07         
 16 Endreszi, Ella               Crestview              7-04.00  
      6-08  6-08  7-04         
 
Girls Other Softball Thr 4th/5th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Velasquez, Isabella          Garden Grove         112-00.00  
      102-07  108-02  112-00         
  2 Maguire, Carolyn             Hollow Hills          92-03.00  
      FOUL  87-09  92-03         
  3 Smith, Taylor                Big Springs           91-08.00  
      91-08  FOUL  FOUL         
  4 Busby, Madelyn               Sycamore              91-01.00  
      71-08  FOUL  91-01         
  5 Stewart, Kyleigh             White Oak             84-06.00  
      78-07  82-05  84-06         
  6 Foreman, Alaina              Knolls                83-00.00  
      FOUL  82-11  83-00         
  7 Martinez, Elizabeth          Park View             79-02.00  
      FOUL  FOUL  79-02         
  8 Kamikawa, Lainey             Atherwood             77-09.50  
      73-00  FOUL  77-09.50           
  9 Cooper, Sydney               Mountain Vie          74-03.00  
      74-03  74-00  71-11         
 10 Gonzalez, Edith              Katherine             70-10.00  
      FOUL  70-10  FOUL         
 11 Baumgartner, Miya            Vista                 66-08.00  
      63-05  65-06  66-08         
 12 Murali, Mrdah                Wood Ranch            65-08.00  
      52-08  63-07  65-08         
 13 Tonderum, Maddie             Madera                56-11.00  
      FOUL  50-09  56-11         
 14 Jimenez, Alicia              Berylwood             54-01.00  
      51-11  54-01  47-07         
 15 Sierra, Iliana               Crestview             51-02.00  
      51-02  49-11  46-02         
 16 Varela, Victoria             Township              46-00.00  
      FOUL  40-09  46-00         
 -- Camacho, Clarrisa            Santa Susana              FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL         
 
Girls Other Baskets per 4th/5th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Burningham, Jacie            Garden Grove           7-00.00   Shoot off - 7, 6
  2 Wooley, Cassady              Atherwood             J7-00.00   Shoot off - 7, 5
  3 Duer, Megan                  Wood Ranch             6-00.00  
  4 Saravanan, Sreenidihi        Vista                  5-00.00   Shoot off - 10
  5 Garcia, Daniella             White Oak             J5-00.00   Shoot off - 8
  6 Munoz, Andrea                Hollow Hills          J5-00.00   Shoot off - 5
  7 Palacios, Ariana             Township              J5-00.00   Shoot off - 2
  8 Alvarez, Anabel              Sycamore               4-00.00  
  9 Verdugo, Renata              Katherine              3-00.00  
  9 Arcindea, Celia              Park View              3-00.00  
  9 Bieniek, Brooke              Berylwood              3-00.00  
  9 Dirling, Ciena               Knolls                 3-00.00  
 13 Baker, Jensen                Big Springs            2-00.00  
 14 Bojorquez Alvarado, Daph     Santa Susana           1-00.00  
 14 Conger, Emily                Crestview              1-00.00  
 -- Seabaugh, Markie             Mountain Vie              FOUL  
 -- Beavers, Addison             Madera                    FOUL  
 
Girls 100 Meter Dash 5th/6th Grade
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Abosaleem, Dalia             Atherwood                15.09q  2 
  2 Corral, Alicia               Katherine                15.17q  2 
  3 Bures, Victoria              Knolls                   15.29q  1 
  4 Sarkissian, Kaitlyn          Arroyo                   15.32q  2 
  5 Richardson, Dasiah           Garden Grove             15.45q  3 
  6 Jamison, Morgan              Big Springs              15.68q  1 
  7 Hall, Harmony                Hollow Hills             15.71q  3 
  8 Enriquez, Marissa            Vista                    16.21q  1 
  9 Biscoe, Sydney               Wood Ranch               16.22   1 
 10 Garman, Katie                Sycamore                 16.56   3 
 11 Sunkamaitis, Madison         Township                 16.57   2 
 12 Hanks, Naomi                 White Oak                16.76   1 
 13 Gors, Violoet                Crestview                17.09   3 
 14 Garcia, Denise               Mountain Vie             17.24   2 
 15 Montes, Melanie              Park View                17.40   2 
 16 Chacon, Sabrina              Berylwood                17.81   1 
 17 Khatereh, Cochran            Madera                   17.95   3 
 18 Driscoll, Maddie             Santa Susana             20.05   3 
 
Girls 100 Meter Dash 5th/6th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Sarkissian, Kaitlyn          Arroyo                   15.21  
  2 Corral, Alicia               Katherine                15.37  
  3 Abosaleem, Dalia             Atherwood                15.40  
  4 Richardson, Dasiah           Garden Grove             15.42  
  5 Bures, Victoria              Knolls                   15.46  
  6 Hall, Harmony                Hollow Hills             15.70  
  7 Jamison, Morgan              Big Springs              15.76  
  8 Enriquez, Marissa            Vista                    16.92  
 
Girls 200 Meter Dash 5th/6th Grade
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Schultze, Delaney            Vista                    30.10q  2 
  2 Spicer, Mikenna              Madera                   32.22q  1 
  3 Rico, Briahna                Katherine                32.75q  3 
  4 Hall, Harmony                Hollow Hills             32.86q  2 
  5 Torres, Cassie               Garden Grove             33.10q  1 
  6 Hernandez, Perla             Park View                33.14q  3 
  7 Chop, Lanna                  Knolls                   33.49q  2 
  8 Foote, Janae                 Township                 33.58q  1 
  9 Bateman, Crystal             Wood Ranch               33.83   2 
 10 Schweitzer, Summer           Big Springs              35.63   3 
 11 Palencia, Genesis            White Oak                36.05   3 
 12 Acosta, Beatriz              Arroyo                   37.60   2 
 13 Montes, Lupita               Berylwood                38.86   2 
 14 Oeland, Izabella             Mountain Vie             40.24   3 
 15 Dalmau, Camila               Atherwood                41.38   1 
 16 Ansaldo, Mia                 Sycamore                 43.33   3 
 17 Van Shaik, Emily             Crestview                45.82   1 
 
Girls 200 Meter Dash 5th/6th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Schultze, Delaney            Vista                    30.80  
  2 Foote, Janae                 Township                 32.64  
  3 Spicer, Mikenna              Madera                   32.71  
  4 Hall, Harmony                Hollow Hills             33.03  
  5 Torres, Cassie               Garden Grove             33.06  
  6 Hernandez, Perla             Park View                33.30  
  7 Rico, Briahna                Katherine                33.48  
  8 Chop, Lanna                  Knolls                   34.45  
 
Girls 1600 Meter Run 5th/6th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Whitmore, Paige              Township               6:10.33  
  2 Knight, Brianna              Atherwood              6:40.34  
  3 Donoso, Genevieve            Garden Grove           6:51.42  
  4 Weinmuller, Cloe             Big Springs            7:06.84  
  5 Rios, Savanna                White Oak              7:09.25  
  6 Ayniliun, Arianna            Wood Ranch             7:17.50  
  7 Barkley, Leilah              Vista                  7:28.92  
  8 Tignac, Rikka                Madera                 7:39.35  
  9 Garcia, Elsie                Park View              8:04.81  
 10 Mercer, Juliana              Katherine              9:03.64  
 11 Sweeny, Rachel               Mountain Vie          10:26.49  
 12 Baker, Brooklyn              Crestview             10:58.85  
 13 Mulford, Layla               Sycamore              11:07.65  
 
Girls 4x100 Meter Relay 5th/6th Grade
===================================================================
    Team                                                Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Big Springs  'A'                                    1:02.37q  2 
     1) Runyan, Hannah                  2) Weinmuller, Cloe               
     3) Bhola, Amaal                    4) Jamison, Morgan                
  2 Katherine  'A'                                      1:02.74q  2 
     1) Greenburg, Alyssa               2) Usher, Jasmyn                  
     3) Corrall, Alicia                 4) Rico, Briahna                  
  3 Hollow Hills  'A'                                   1:03.68q  2 
     1) Ronk, Haley                     2) Whetzel, Abby                  
     3) White, Maria                    4) Zimmerman, Kylie               
  4 Vista  'A'                                          1:05.20q  3 
     1) Ashok, Sruthika                 2) Agrahar, Diya                  
     3) Gilliland, Alana                4) Campos, Ava                    
  5 Knolls  'A'                                         1:05.52q  1 
     1) Tomas, Ariel                    2) Chop, Lanna                    
     3) Boots, Madison                  4) Bures, Victoria                
  6 Township  'A'                                       1:06.57q  3 
     1) Foote, Janae                    2) Storey, Devin                  
     3) Whitmore, Paige                 4) Sunkamaitis, Madison           
  7 Garden Grove  'A'                                   1:06.67q  1 
     1) Donosos, Genevieve              2) Donosos, Giana                 
     3) Ghatora, Jasleen                4) Richardson, Dasiah             
  8 Berylwood  'A'                                      1:06.69q  2 
     1) Chacon, Sabrina                 2) Rodriguez, America             
     3) Valdivia, Alexa                 4) Munoz, Melissa                 
  9 Park View  'A'                                      1:07.34   3 
     1) Matteson, Hannah                2) Guzman, Luisa                  
     3) Molina, Jazmin                  4) Sanchez, Alejandra             
 10 Arroyo  'A'                                         1:08.12   1 
     1) Cajucom, G-Tyler                2) Polio, Serena                  
     3) Cortez, Harmony                 4) Tubbert, Khloe                 
 11 White Oak  'A'                                      1:08.22   3 
     1) Ghrist, Casey                   2) Lawrence, Isabelle             
     3) Rosales, Julia                  4) Fong, Kayden                   
 12 Madera  'A'                                         1:08.25   1 
     1) Derrick, Arini                  2) Cullen, Ekaterina              
     3) Marin, Samantha                 4) Wise, Haylee                   
 13 Atherwood  'A'                                      1:08.27   2 
     1) Abosaleem, Dalia                2) Homewood, Ella                 
     3) Knight, Brianna                 4) Nolfo, Emily                   
 14 Santa Susana  'A'                                   1:09.62   3 
     1) Gallardo, MJ                    2) Wescott, Bailery               
     3) Tamayo, Angela                  4) Reyes, Emily                   
 15 Sycamore  'A'                                       1:11.74   3 
     1) Mulford, Layla                  2) Giboney, Grace                 
     3) Jaeger, Amelia                  4) Darling, Presley               
 16 Mountain View  'A'                                  1:14.44   2 
     1) Oeland, Izabella                2) Sweeny, Rachel                 
     3) Sisson, Kilee                   4) Garcia, Denise                 
 17 Crestview  'A'                                      1:15.98   1 
     1) Hafiz, Zahra                    2) Sharifi, Sheila                
     3) Katt, Sierra                    4) Meeks, Summer                  
 18 Wood Ranch  'A'                                     1:16.23   1 
     1) Payton, Alyson                  2) Coty, Mckenna                  
     3) Norton, Catherine               4) Anderson, Kayla                
 
Girls 4x100 Meter Relay 5th/6th Grade
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Big Springs  'A'                                    1:02.71  
     1) Runyan, Hannah                  2) Weinmuller, Cloe               
     3) Bhola, Amaal                    4) Jamison, Morgan                
  2 Katherine  'A'                                      1:04.08  
     1) Greenburg, Alyssa               2) Usher, Jasmyn                  
     3) Corrall, Alicia                 4) Rico, Briahna                  
  3 Hollow Hills  'A'                                   1:04.65  
     1) Ronk, Haley                     2) Whetzel, Abby                  
     3) White, Maria                    4) Zimmerman, Kylie               
  4 Garden Grove  'A'                                   1:05.61  
     1) Donosos, Genevieve              2) Donosos, Giana                 
     3) Ghatora, Jasleen                4) Richardson, Dasiah             
  5 Knolls  'A'                                         1:05.81  
     1) Tomas, Ariel                    2) Chop, Lanna                    
     3) Boots, Madison                  4) Bures, Victoria                
  6 Vista  'A'                                          1:06.44  
     1) Ashok, Sruthika                 2) Agrahar, Diya                  
     3) Gilliland, Alana                4) Campos, Ava                    
  7 Township  'A'                                       1:07.04  
     1) Foote, Janae                    2) Storey, Devin                  
     3) Whitmore, Paige                 4) Sunkamaitis, Madison           
  8 Berylwood  'A'                                      1:07.21  
     1) Chacon, Sabrina                 2) Rodriguez, America             
     3) Valdivia, Alexa                 4) Munoz, Melissa                 
 
Girls Long Jump 5th/6th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Speidel, Ashlynn             Hollow Hills          11-04.50  
      10-11  11-04.50            
  2 Runyan, Hannah               Big Springs           10-07.00  
      10-04  10-05  10-07         
  3 Hong, Olivia                 Wood Ranch            10-05.00  
      FOUL  10-05  10-01         
  4 Torres, Cassie               Garden Grove          10-02.00  
      9-01  10-02  9-07         
  5 Jimenez, Tatiana             Katherine             10-01.50  
      8-05  10-01.50            
  6 Landeros, Bella              Vista                 10-01.25  
      FOUL  10-01.25  FOUL         
  7 Valdivia, Alexa              Berylwood             10-01.00  
      FOUL  10-01  FOUL         
  8 Johnson, Rayven              Township              10-00.00  
      9-11  10-00  9-00         
  9 Ma, Sydney                   White Oak              9-11.00  
      FOUL  9-07  9-11         
 10 Messi, Gia                   Knolls                 9-06.50  
      7-10.50  9-05.25  9-06.50         
 11 Delgado, Isabella            Park View              9-00.00  
      9-00  FOUL  8-10.50           
 12 Endreszi, Ella               Crestview              8-02.00  
      8-02  FOUL  FOUL         
 13 Hoolihan, Grace              Atherwood              8-00.00  
      FOUL  7-10  8-00         
 14 Barajas, Cristina            Santa Susana           7-09.00  
      6-01  7-09  6-09         
 15 Delahunt, Syney              Madera                J7-09.00  
      5-10  7-09  FOUL         
 16 Norman, Savannah             Sycamore               6-06.00  
      5-10  6-03.50  6-06         
 
Girls Other Softball Thr 5th/6th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Zake, Nicole                 Vista                125-04.00  
      FOUL  FOUL  125-04           
  2 Desmet, Brooke               Atherwood            122-09.00  
      122-09  119-08  109-03           
  3 Smith, Jessie                Katherine            116-00.00  
      116-00  FOUL  FOUL           
  4 Swenson, Cheyenne            Garden Grove         108-09.00  
      104-00  104-09  108-09         
  5 Maki, Ellie                  Knolls                98-09.00  
      FOUL  98-04  98-09           
  6 Theobald, Hailey             Hollow Hills          92-07.00  
      FOUL  92-07  FOUL           
  7 Trupiano, Karlene            Big Springs           88-00.00  
      78-06  84-11.50  88-00           
  8 Rodriguez, America           Berylwood             86-03.00  
      FOUL  86-03  FOUL           
  9 Kolkowski, Kylie             Wood Ranch            85-04.00  
      79-09  FOUL  85-04           
 10 Marshall, Riley              Crestview             82-06.00  
      80-04  82-06  FOUL           
 11 Chang, Tiffany               Sycamore              75-00.00  
      67-07  70-01  75-00         
 12 Ma, Sydney                   White Oak             68-05.00  
      68-02  FOUL  68-05           
 13 Sandoval, Ava                Township              65-07.00  
      59-02  62-02  65-07           
 14 Trotter, Kailey              Mountain Vie          60-00.00  
      51-10  59-05  60-00           
 15 Aribowo, Aisha               Santa Susana          55-03.00  
      47-04  51-03  55-03         
 -- Dominquez, Cynthia           Park View                 FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL           
 -- Carmona, Lillian             Madera                    FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL           
 
Girls Other Baskets per 5th/6th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Arteaga, Selene              Vista                 11-00.00   Shoot off - 11
  2 Ranson, Jennifer             Sycamore             J11-00.00   Shoot off - 5
  3 Morales, Nathalie            Park View              8-00.00  
  4 Sieman, Tracy                Knolls                 6-00.00  
  5 Fernandez, Angela            White Oak              5-00.00   Shoot off - 7
  6 Smith, Jessie                Katherine             J5-00.00   Shoot off - 6
  7 Legrand, Lily                Garden Grove          J5-00.00   Shoot off - 3
  8 Lingle, Arianna              Hollow Hills           4-00.00  
  8 Moeller, Avery               Big Springs            4-00.00  
  8 Dominguez, Alondra           Santa Susana           4-00.00  
 11 Docter, Trinity              Madera                 3-00.00  
 11 Brownell, Britney            Berylwood              3-00.00  
 13 Fulmer, Haley                Crestview              2-00.00  
 13 Ordonez, Arianna             Atherwood              2-00.00  
 13 Provenzano, Abigail          Wood Ranch             2-00.00  
 16 Jackson, Kelsie              Township               1-00.00  
 
Girls 400 Meter Dash Open
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Solorzano, Desiree           Madera                 1:10.68   1 
  2 Reyes, Andy                  Garden Grove           1:14.71   3 
  3 Harasyn, Kristie             Hollow Hills           1:17.88   2 
  4 East, Jasmine                Atherwood              1:20.35   2 
  5 Lomeli, Alyssa               Vista                  1:20.80   2 
  6 Guttman, Morgan              Big Springs            1:21.01   2 
  7 Robert, Naomi                Wood Ranch             1:21.89   3 
  8 Boots, Madison               Knolls                 1:22.48   3 
  9 MacDonald, Lauren            Santa Susana           1:23.21   1 
 10 Alondra, Salazar             Berylwood              1:27.67   1 
 11 Roberts, Lacy                Sycamore               1:28.14   3 
 12 Hargreaves, Riley            Township               1:29.77   2 
 13 Fernandez, Angela            White Oak              1:30.33   3 
 14 Sherlcok, Caitlin            Crestview              1:31.90   1 
 15 Karmi, Sahar                 Park View              1:34.80   3 
 16 Louizer, Liliana             Katherine              1:38.48   1 
 17 Rico, Keera                  Arroyo                 1:43.20   2 
 18 Sisson, Kilee                Mountain Vie           1:45.64   1 
 
Boys 100 Meter Dash 4th/5th Grade
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 DeBiase, Lucca               White Oak                14.50q  1 
  2 Vane, Nicholas               Katherine                14.96q  2 
  3 Dew, Jared                   Hollow Hills             15.20q  2 
  4 Weiner, Carson               Big Springs              15.29q  2 
  5 Nolfo, Kaden                 Atherwood                15.41q  2 
  6 Haile, Maddox                Madera                   15.78q  3 
  7 DelaCruz, Ignasio            Berylwood                16.09q  3 
  8 Hoffman, Richard             Vista                    16.10q  3 
  9 Smith, Lance                 Wood Ranch               16.38   3 
 10 Horn, Jackson                Garden Grove             16.46   2 
 11 Sandoval, Eli                Township                 16.51   1  16.504
 12 Macias, Anthony              Park View                16.51   3  16.507
 13 Ballow Jr, Jarrett           Sycamore                 16.55   1 
 14 Jasso, Osvaldo               Santa Susana             17.71   1 
 15 Candelaria, Ryan             Mountain Vie             17.85   3 
 16 Smith, Angel                 Knolls                   18.37   2 
 17 Sherlcok, Mason              Crestview                19.53   1 
 
Boys 100 Meter Dash 4th/5th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 DeBiase, Lucca               White Oak                14.35  
  2 Vane, Nicholas               Katherine                15.17  
  3 Dew, Jared                   Hollow Hills             15.46  
  4 Weiner, Carson               Big Springs              15.49  
  5 Nolfo, Kaden                 Atherwood                15.69  
  6 Haile, Maddox                Madera                   15.78  
  7 Hoffman, Richard             Vista                    16.37  
  8 DelaCruz, Ignasio            Berylwood                16.45  
 
Boys 200 Meter Dash 4th/5th Grade
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Kemp, Silas                  Wood Ranch               32.79q  1 
  2 Ramirez, Angel               Knolls                   33.40q  1 
  3 Chandrasekera, Thenuk        Vista                    33.65q  3 
  4 Sawalha, Jordan              Hollow Hills             33.88q  2 
  5 Rener, Justin                Township                 33.99q  3 
  6 Holzman, Gavin               Big Springs              34.23q  3 
  7 Hoffman, Davis               White Oak                34.30q  1 
  8 Sigler, Wyatt                Atherwood                35.51q  2 
  9 Totka, Vaughn                Katherine                35.56   2 
 10 Donis, Shane                 Madera                   35.81   3 
 11 Johnson, Jack                Garden Grove             36.61   2 
 12 Matla, Peter                 Crestview                36.64   2 
 13 Spellman, Brody              Sycamore                 36.83   3 
 14 Lopez, Jonathan              Santa Susana             37.19   1 
 15 Guzman, Moises               Berylwood                37.69   2 
 16 Gilbert, Kaiden              Mountain Vie             39.30   3 
 17 Salazar, Joseph              Park View                40.76   1 
 
Boys 200 Meter Dash 4th/5th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Chandrasekera, Thenuk        Vista                    32.77  
  2 Kemp, Silas                  Wood Ranch               33.03  
  3 Holzman, Gavin               Big Springs              33.21  
  4 Ramirez, Angel               Knolls                   33.80  
  5 Rener, Justin                Township                 34.39  
  6 Sawalha, Jordan              Hollow Hills             34.52  
  7 Sigler, Wyatt                Atherwood                35.08  
  8 Hoffman, Davis               White Oak                35.26  
 
Boys 800 Meter Run 4th/5th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Hewitt, Brady                White Oak              2:53.84  
  2 Ritterdorf, Drayden          Big Springs            2:54.79  
  3 Klus, Joel                   Knolls                 2:54.83  
  4 Hill, Parker                 Wood Ranch             2:59.83  
  5 Bello, Shad                  Atherwood              3:02.08  
  6 Lee, Asher                   Hollow Hills           3:04.96  
  7 Moses, Jack                  Township               3:07.57  
  8 Aldrich-Klosno, Kai          Garden Grove           3:10.72  
  9 Dhillon, Rohan               Madera                 3:22.28  
 10 Chandrasekera, Jayane        Vista                  3:30.77  
 11 Pastrana Garza, Hiram        Santa Susana           3:45.41  
 12 Lamos, Connor                Katherine              3:47.04  
 13 Steele, Jordan               Park View              3:48.49  
 14 Brewer, Josh                 Sycamore               3:53.03  
 15 Gores, Trey                  Crestview              3:53.52  
 
Boys 4x100 Meter Relay 4th/5th Grade
===================================================================
    Team                                                Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 White Oak  'A'                                      1:02.67q  3 
     1) Baez, Brandon                   2) Walgren, Ethan                 
     3) Baez, Matthew                   4) Maxson, Nick                   
  2 Katherine  'A'                                      1:02.73q  2 
     1) Ficele, Nico                    2) Williams, Evan                 
     3) Williams, Zane                  4) Vane, Nicholas                 
  3 Hollow Hills  'A'                                   1:03.47q  1 
     1) Dew, Jared                      2) Masdonati, Matthew             
     3) Sawalha, Jordan                 4) Sramek, Caden                  
  4 Atherwood  'A'                                      1:03.59q  1 
     1) Jones, Nate                     2) Clark, Adam                    
     3) Hritz, Braeden                  4) Onoye, Noah                    
  5 Big Springs  'A'                                    1:05.25q  2 
     1) Weiner, Carson                  2) Holzman, Gavin                 
     3) Moeller, Brennan                4) Nykoluk, Aidan                 
  6 Township  'A'                                       1:05.27q  3 
     1) Cutting, Matix                  2) Rener, Justin                  
     3) Sandoval, Eli                   4) Hertweck, Gabriel              
  7 Knolls  'A'                                         1:07.28q  1 
     1) Agnihortri, Vedant              2) Nilson, Anthony                
     3) DeRevere, Wyatt                 4) Mjoen, Ryder                   
  8 Crestview  'A'                                      1:07.30q  2 
     1) Sherlock, Mason                 2) Davidson, Brandon              
     3) Flores, Gabriel                 4) Carchi, Sebastian              
  9 Park View  'A'                                      1:08.12   3 
     1) Macias, Anthony                 2) Falcon, Antonio                
     3) Hossfeld, Jaren                 4) Blanco, Daniel                 
 10 Berylwood  'A'                                      1:08.45   2 
     1) Balderrama, Luis                2) Monreal, David                 
     3) Loma, Angel                     4) DelaCruz, Ignasio              
 11 Garden Grove  'A'                                   1:08.51   2 
     1) Lopez, Brandon                  2) Johnson, Jack                  
     3) Horn, Jackson                   4) Parada, Landon                 
 12 Vista  'A'                                          1:09.75   3 
     1) Ramadhenu, Srikrishanu          2) Caal, Diego                    
     3) Fernandez, Ronaldo              4) Carrillo, Mason                
 13 Santa Susana  'A'                                   1:11.21   3 
     1) Perez Medina, Jose              2) Mata, Alvaro                   
     3) Pacheco, John                   4) Valdovinos, Peter              
 14 Mountain View  'A'                                  1:12.04   1 
     1) Sharma, Jonah                   2) Csoto, Miles                   
     3) Smith, Jacob                    4) Mesa, Conor                    
 15 Madera  'A'                                         1:12.10   1 
     1) Santos, Matthew                 2) Donis, Shane                   
     3) Munguia, Julian                 4) Popp, Brandon                  
 16 Wood Ranch  'A'                                     1:12.23   2 
     1) Taylor, Rhys                    2) Eckman, Case                   
     3) Cook, Caleb                     4) Jimenez, Joaquin               
 17 Sycamore  'A'                                       1:12.28   3 
     1) Thompson, London                2) Vu, Tyler                      
     3) Melvin, Landon                  4) Brewer, Brock                  
 
Boys 4x100 Meter Relay 4th/5th Grade
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Katherine  'A'                                      1:01.56  
     1) Ficele, Nico                    2) Williams, Evan                 
     3) Williams, Zane                  4) Vane, Nicholas                 
  2 White Oak  'A'                                      1:02.10  
     1) Baez, Brandon                   2) Walgren, Ethan                 
     3) Baez, Matthew                   4) Maxson, Nick                   
  3 Hollow Hills  'A'                                   1:04.08  
     1) Dew, Jared                      2) Masdonati, Matthew             
     3) Sawalha, Jordan                 4) Sramek, Caden                  
  4 Atherwood  'A'                                      1:04.13  
     1) Jones, Nate                     2) Clark, Adam                    
     3) Hritz, Braeden                  4) Onoye, Noah                    
  5 Big Springs  'A'                                    1:05.08  
     1) Weiner, Carson                  2) Holzman, Gavin                 
     3) Moeller, Brennan                4) Nykoluk, Aidan                 
  6 Township  'A'                                       1:05.81  
     1) Cutting, Matix                  2) Rener, Justin                  
     3) Sandoval, Eli                   4) Hertweck, Gabriel              
  7 Knolls  'A'                                         1:06.41  
     1) Agnihortri, Vedant              2) Nilson, Anthony                
     3) DeRevere, Wyatt                 4) Mjoen, Ryder                   
  8 Crestview  'A'                                      1:08.43  
     1) Sherlock, Mason                 2) Davidson, Brandon              
     3) Flores, Gabriel                 4) Carchi, Sebastian              
 
Boys Long Jump 4th/5th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Euler, Hans                  Hollow Hills          11-02.00  
      11-00  10-09  11-02         
  2 Abercrombie, Jared           Katherine             10-11.00  
      10-07  10-11  10-11           
  3 Oglesby, Robert              Garden Grove          10-09.00  
      8-10  10-09  10-06         
  4 Holwager, Adam               Big Springs           10-07.00  
      10-01  10-07  10-03         
  5 Carter, Tyler                Township             J10-07.00  
      8-05  FOUL  10-07         
  6 Fitzgerald, Hunter           Madera                10-01.00  
      10-01  FOUL  9-10         
  7 Prieto, Randy                Berylwood             10-00.00  
      9-08  9-10  10-00         
  8 Flannery, William            Atherwood              9-11.00  
      FOUL  8-04  9-11         
  9 Wright, Gavin                Wood Ranch             9-08.00  
      9-03  FOUL  9-08         
 10 DeLaCruz, Rafael             Santa Susana           9-06.00  
      9-05  9-06  9-05         
 11 Thomas, William              Sycamore              J9-06.00  
      8-05  9-06  9-03         
 12 Acosta, Gage                 Crestview              9-03.00  
      FOUL  FOUL  9-03         
 13 Topolcsik, Aaron             Knolls                 8-10.00  
      8-03  7-10  8-10         
 14 Grasso, Raymond              Arroyo                 8-08.00  
      8-08  8-01  7-07         
 15 Baez, Brandon                White Oak             J8-08.00  
      5-08  FOUL  8-08         
 16 Villafranco, Angel           Park View              8-05.00  
      6-07  8-05  FOUL         
 17 Adams, Danny                 Vista                  8-04.00  
      FOUL  FOUL  8-04         
 
Boys Other Baskets per 4th/5th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Maclean, Brady               Knolls                12-00.00   Shoot off - 13
  2 Nykoluk, Aidan               Big Springs          J12-00.00   Shoot off - 7
  3 Nelson, Sean                 Crestview              9-00.00   Shoot off - 7
  4 Miller, Caden                White Oak             J9-00.00   Shoot off - 6
  5 Cardwell, Damon              Katherine              8-00.00   Shoot off - 7
  6 Frank, Dylan                 Berylwood             J8-00.00   Shoot off - 5
  7 Crum, Austin                 Madera                J8-00.00   Shoot off - 4
  8 Coccioli, Niccolo            Wood Ranch             7-00.00  
  8 Nunez, Carlitos              Garden Grove           7-00.00  
  8 Moses, Samuel                Township               7-00.00  
 11 Patel, Arian                 Vista                  6-00.00  
 12 Ferry, James                 Atherwood              4-00.00  
 12 Perenchio, Luke              Sycamore               4-00.00  
 12 Wiemero, Wyatt               Santa Susana           4-00.00  
 12 DeFalco, Caleb               Mountain Vie           4-00.00  
 16 Durrain, Essa                Park View              1-00.00  
 
Boys Other Softball Thr 4th/5th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Watkins, Hunter              Big Springs          136-02.00  
      FOUL  FOUL  136-02         
  2 Sprowl, Troy                 Atherwood            129-00.00  
      124-00  120-04  129-00         
  3 Crawford, Cole               Vista                128-10.00  
      FOUL  FOUL  128-10         
  4 Campbell, Jacob              Garden Grove         122-02.00  
      109-01  111-10  122-02         
  5 Lara, Damien                 Crestview            120-10.00  
      105-04  120-01  120-10           
  6 Vasquez, Cisco               Santa Susana         101-10.00  
      FOUL  93-04  101-10         
  7 Bueno, Jose                  Township              99-00.00  
      FOUL  93-09  99-00         
  8 Perez, Kenneth               White Oak             97-07.00  
      FOUL  97-07  FOUL           
  9 Guatemala, Brayan            Berylwood             95-04.00  
      90-00  95-04  FOUL         
 10 Salazar, Caden               Mountain Vie          94-05.00  
      94-05  93-09  93-06         
 11 White, Cooper                Madera                91-10.00  
      FOUL  FOUL  91-10         
 12 O’connor, Kyle               Wood Ranch            89-00.00  
      FOUL  89-00  FOUL         
 13 Diamenti, Emmett             Katherine             83-05.00  
      FOUL  FOUL  83-05         
 14 Grove, Ian                   Knolls                78-03.00  
      FOUL  73-04  78-03         
 15 Falcon, Antonio              Park View             53-04.00  
      FOUL  FOUL  53-04         
 -- Colato, Noah                 Sycamore                  FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL           
 -- O’brien, Nathan              Hollow Hills              FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL         
 
Boys 100 Meter Dash 5th/6th Grade
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Delgado, Kai                 Berylwood                13.18q  1 
  2 Marro, Luc                   Vista                    14.81q  2 
  3 Quintanilla, Nicholas        Garden Grove             14.82q  1 
  4 Negrete, Helder              Park View                14.91q  3 
  5 Platt, Shane                 Atherwood                14.95q  1 
  6 Calhoun, Dante               Wood Ranch               15.27q  3 
  7 Diaz, Jonathan               Santa Susana             15.34q  1 
  8 Rangel, Robert               Crestview                15.38q  2 
  9 Bartlett, Nico               Knolls                   15.41   3 
 10 Kuhlmeier, Toby              Hollow Hills             15.54   1 
 11 Robles, Adam                 Big Springs              15.61   3 
 12 Page, Bryce                  Katherine                15.70   2 
 13 Albin, Liam                  Arroyo                   16.04   3 
 14 Graue, Ethan                 Sycamore                 16.13   3 
 15 Cook, Jack                   Township                 16.50   2 
 16 Thompson, Caleb              Madera                   16.60   1 
 17 Giardino, Ryan               White Oak                17.13   2 
 18 Garcio, Toni                 Mountain Vie             19.56   2 
 
Boys 100 Meter Dash 5th/6th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Delgado, Kai                 Berylwood                13.46  
  2 Marro, Luc                   Vista                    14.59  
  3 Negrete, Helder              Park View                14.63  
  4 Calhoun, Dante               Wood Ranch               14.81  
  5 Quintanilla, Nicholas        Garden Grove             14.83  
  6 Platt, Shane                 Atherwood                15.02  
  7 Diaz, Jonathan               Santa Susana             15.08  
  8 Rangel, Robert               Crestview                15.10  
 
Boys 200 Meter Dash 5th/6th Grade
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Costley, Evan                Vista                    30.09q  2 
  2 Lucas-Cardona, Jonatan       Madera                   30.98q  3 
  3 Jessing, Jack                Hollow Hills             31.81q  3 
  4 White, Julius                Park View                32.42q  3 
  5 Aitchison, Aidan             Big Springs              32.47q  1 
  6 Gonzalez, Denilson           Berylwood                32.65q  3 
  7 Zarrabi, Meelad              White Oak                33.25q  1 
  8 Cheek, Nolan                 Township                 33.60q  1 
  9 Wood, Ryan                   Atherwood                34.37   1 
 10 Baba, Jerald                 Garden Grove             34.61   2 
 11 Davidson, Brandson           Crestview                35.05   3 
 12 Mandell, Bradley             Wood Ranch               35.35   3 
 13 Sabbe, Rodney                Sycamore                 35.43   1 
 14 Valdiviezo, Vincent          Katherine                35.79   2 
 15 Trejo, Alex                  Santa Susana             36.73   2 
 16 Pidal, Sebastian             Knolls                   39.58   2 
 17 Ashbrook, Aidn               Mountain Vie             42.44   2 
 
Boys 200 Meter Dash 5th/6th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Costley, Evan                Vista                    29.74  
  2 Lucas-Cardona, Jonatan       Madera                   30.15  
  3 Jessing, Jack                Hollow Hills             31.26  
  4 White, Julius                Park View                31.30  
  5 Gonzalez, Denilson           Berylwood                32.58  
  6 Aitchison, Aidan             Big Springs              32.61  
  7 Zarrabi, Meelad              White Oak                33.16  
  8 Cheek, Nolan                 Township                 34.36  
 
Boys 1600 Meter Run 5th/6th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Flores, Gabriel              Crestview              6:20.36  
  2 Peters, Caleb                Vista                  6:28.46  
  3 Nagy, Evan                   Wood Ranch             6:31.46  
  4 Kotero, Gabe                 Knolls                 6:31.83  
  5 Madrigal, Nick               Garden Grove           6:35.45  
  6 Petty, Tanner                Atherwood              6:41.68  
  7 Flores, Aidan                Madera                 6:44.06  
  8 Dellamalva, Dillon           Big Springs            6:44.22  
  9 Hanks, Elijah                White Oak              6:45.91  
 10 Blanpied, Zachary            Hollow Hills           7:03.20  
 11 Pelayo, Andrew               Sycamore               7:29.42  
 12 Gopinath, Pranav             Township               7:29.79  
 13 Lopez, Jonathan              Santa Susana           7:46.85  
 14 Salazar, Mario               Park View              7:57.76  
 15 Gonzalez, Leomar             Mountain Vie           8:45.22  
 16 Barragan, Joseph             Katherine              8:46.45  
 
Boys 4x100 Meter Relay 5th/6th Grade
===================================================================
    Team                                                Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 White Oak  'A'                                      1:00.88q  3 
     1) Pinheiro, Aiden                 2) Mott, Carson                   
     3) De La Cerda, Daniel             4) Bangs, Tyler                   
  2 Vista  'A'                                          1:01.07q  3 
     1) Marro, Giac                     2) Hamburger, Nathan              
     3) Chandran, Joshua                4) Benyshek, Jack                 
  3 Berylwood  'A'                                      1:01.10q  1 
     1) Rackett, Ian                    2) Gonzalez, Denilson             
     3) Delgado, Kai                    4) Rodriguez, Kevin               
  4 Atherwood  'A'                                      1:01.19q  1 
     1) Bello, Shad                     2) Nolfo, Kaden                   
     3) Schwartz, Shanne                4) Scrudato, Jaden                
  5 Hollow Hills  'A'                                   1:01.32q  1 
     1) Dagmy, Jonathan                 2) Jessing, Jack                  
     3) Jones, Austin                   4) Kuhlmeier, Toby                
  6 Santa Susana  'A'                                   1:02.42q  3 
     1) Barnum, Dakota                  2) Rivera, Diego                  
     3) Conforti, Ethan                 4) Diaz, Jonathan                 
  7 Park View  'A'                                      1:02.84q  3 
     1) Negrete, Helder                 2) White, Julius                  
     3) Euan, David                     4) Laspada, Jack                  
  8 Big Springs  'A'                                    1:03.16q  1 
     1) Harris, Christopher             2) Robles, Adam                   
     3) Aitchison, Aidan                4) Dellamalva, Dillon             
  9 Garden Grove  'A'                                   1:03.45   2 
     1) Bui, Jason                      2) Sanfelippo, Leo                
     3) Baba, Gerald                    4) Quintanilla, Nicholas          
 10 Knolls  'A'                                         1:04.16   2 
     1) Perez, Jason                    2) Shepard, Lukas                 
     3) Kluth, Ethan                    4) Bartlett, Nico                 
 11 Katherine  'A'                                      1:04.46   1 
     1) Page, Bryce                     2) Castro, Austin                 
     3) Connolley, Javiam               4) Felix, Nicolas                 
 12 Crestview  'A'                                      1:05.41   2 
     1) Gores, Trey                     2) Ruiz, Leo                      
     3) Carillo, Isaiah                 4) Rangel, Robert                 
 13 Sycamore  'A'                                       1:06.46   3 
     1) Graue, Ethan                    2) Reynolds, Parker               
     3) Rodriquez, Grant                4) Sabbe, Rodney                  
 14 Township  'A'                                       1:07.48   3 
     1) Cook, Jack                      2) Brodey, Ryan                   
     3) Jasso, Michael                  4) Cheek, Nolan                   
 15 Madera  'A'                                         1:07.82   2 
     1) Thompson, Caleb                 2) Crain, Austin                  
     3) Shoff, Julian                   4) Rodriguez, Christian           
 16 Wood Ranch  'A'                                     1:08.29   1 
     1) Mozes, Zack                     2) Okuszka, Kevin                 
     3) Hunt, Dawson                    4) Aashish Rivuri, Sai            
 17 Mountain View  'A'                                  1:09.19   2 
     1) Hess, Scott                     2) Escobar, Danny                 
     3) Querternaus, Nicholas           4) Salas, Billy                   
 
Boys 4x100 Meter Relay 5th/6th Grade
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 White Oak  'A'                                      1:00.09  
     1) Pinheiro, Aiden                 2) Mott, Carson                   
     3) De La Cerda, Daniel             4) Bangs, Tyler                   
  2 Vista  'A'                                          1:00.73  
     1) Marro, Giac                     2) Hamburger, Nathan              
     3) Chandran, Joshua                4) Benyshek, Jack                 
  3 Atherwood  'A'                                      1:01.75  
     1) Bello, Shad                     2) Nolfo, Kaden                   
     3) Schwartz, Shanne                4) Scrudato, Jaden                
  4 Hollow Hills  'A'                                   1:02.56  
     1) Dagmy, Jonathan                 2) Jessing, Jack                  
     3) Jones, Austin                   4) Kuhlmeier, Toby                
  5 Berylwood  'A'                                      1:02.84  
     1) Rackett, Ian                    2) Gonzalez, Denilson             
     3) Delgado, Kai                    4) Rodriguez, Kevin               
  6 Santa Susana  'A'                                   1:02.91  
     1) Barnum, Dakota                  2) Rivera, Diego                  
     3) Conforti, Ethan                 4) Diaz, Jonathan                 
  7 Big Springs  'A'                                    1:03.57  
     1) Harris, Christopher             2) Robles, Adam                   
     3) Aitchison, Aidan                4) Dellamalva, Dillon             
  8 Park View  'A'                                      1:04.54  
     1) Negrete, Helder                 2) White, Julius                  
     3) Euan, David                     4) Laspada, Jack                  
 
Boys Long Jump 5th/6th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Harris, Christopher          Big Springs           12-07.00  
      12-01.50  FOUL  12-07         
  2 Williams, Zane               Katherine             12-04.00  
      11-04.50  12-04  12-00         
  3 Freeman, Gavin               Sycamore              11-03.50  
      10-10  FOUL  11-03.50         
  4 Hou, Leo                     Berylwood             11-00.00  
      10-11  10-08  11-00         
  5 Custodio, Corey              Vista                 10-11.00  
      10-11  FOUL  9-03         
  6 Shinn, Gabe                  Santa Susana          10-10.00  
      10-06  FOUL  10-10         
  7 Anotonucci, Nicholas         Crestview             10-09.00  
      10-07  10-08  10-09         
  8 Salazar, Mario               Park View             10-07.00  
      10-07  10-06  FOUL           
  9 Baez, Matthew                White Oak             10-06.00  
      10-06  9-03  10-01         
 10 Scrudato, Jaden              Atherwood             10-04.50  
      10-04.50  10-04.50  10-04         
 11 Parker, Justin               Hollow Hills          10-02.00  
      9-09  10-02  FOUL         
 12 Deal, Mason                  Wood Ranch             9-11.00  
      9-05  9-11  9-10         
 13 Vogel, Lucas                 Madera                 9-10.00  
      8-11  9-02.50  9-10         
 14 Hertweck, Gabriel            Township               9-09.00  
      9-05  9-09  9-08         
 15 Dela Cruz, Adrian            Garden Grove          J9-09.00  
      9-09  8-09  9-08         
 16 Kurges, Chad                 Knolls                 9-00.00  
      8-08  FOUL  9-00         
 17 Salas, Billy                 Mountain Vie           8-11.00  
      8-11  8-05  8-10         
 18 Toland, Nicholas             Arroyo                 5-08.00  
      FOUL  5-01  5-08         
 
Boys Other Baskets per 5th/6th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Dela Cruz, Adrian            Garden Grove          11-00.00   Shoot off - 15
  2 Ishoo, Michael               Katherine            J11-00.00   Shoot off - 13
  3 Orsatti, Kenneth             Big Springs          J11-00.00   Shoot off - 12
  4 Jones, Austin                Hollow Hills         J11-00.00   Shoot off - 11
  5 Hargreaves, Keegan           Township              10-00.00   Shoot off - 13
  6 Balandran, Isaiah            Vista                J10-00.00   Shoot off - 7
  7 Barakat, Sami                Sycamore             J10-00.00   Shoot off - 5
  8 Montolfo, Maddox             Wood Ranch             8-00.00  
  9 Buckle, Robert               Knolls                 7-00.00  
 10 Edwards, Collin              White Oak              6-00.00  
 11 Platt, Shane                 Atherwood              5-00.00  
 12 Carrillo, Raymond            Crestview              4-00.00  
 12 Esparza, Julien              Park View              4-00.00  
 14 Cortes, Alan                 Berylwood              2-00.00  
 15 Lira, Dylan                  Santa Susana           1-00.00  
 15 Barenblatt, Shane            Madera                 1-00.00  
 
Boys Other Softball Thr 5th/6th Grade
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Schwartz, Shane              Atherwood            143-07.00  
      134-04  136-06  143-07         
  2 Langbehn, Hayden             Garden Grove         142-05.00  
      142-05  FOUL  114-06         
  3 Shoemaker, Troy              Big Springs          139-11.00  
      FOUL  133-10  139-11         
  4 Cuccias, Matthew             White Oak            127-06.00  
      127-06  FOUL  FOUL         
  5 Howard, Cole                 Wood Ranch           124-07.00  
      117-04  118-06  124-07         
  6 Alvarez, Felipe              Township             121-01.00  
      121-01  116-11  FOUL           
  7 Toste, Anthony               Knolls               119-04.00  
      FOUL  117-04  119-04           
  8 Marlon, Munoz-Franco         Berylwood            117-11.00  
      FOUL  FOUL  117-11         
  9 Adams, Matty                 Vista                110-11.00  
      107-08  110-11  FOUL         
 10 Perez, Gavin                 Madera               109-10.00  
      99-05  FOUL  109-10         
 11 Fairbanks, Christopher       Katherine            104-06.00  
      84-01  96-11  104-06         
 12 Shinn, Gabe                  Santa Susana         104-00.00  
      89-08  89-11  104-00           
 13 Speidel, Aidan               Hollow Hills          99-00.00  
      FOUL  FOUL  99-00         
 14 Scherzberg, Joey             Mountain Vie          96-11.00  
      90-04  92-10  96-11         
 15 DeJoy, Presley               Sycamore              96-08.00  
      96-08  FOUL  FOUL         
 16 Blanco, Daniel               Park View             83-08.00  
      75-00  79-04  83-08         
 -- Guardon, Armando             Crestview                 FOUL  
      FOUL  FOUL  FOUL         
 
Boys 400 Meter Dash Open
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Kvale, Hayden                White Oak              1:09.29   2 
  2 Harrington, Dean             Wood Ranch             1:09.54   2 
  3 Halpern, Mitchell            Vista                  1:13.11   2 
  4 Rodriguez, Kevin             Berylwood              1:14.74   1  1:14.731
  5 Olivas, Anthony              Atherwood              1:14.74   2  1:14.738
  6 Haile, Maddox                Madera                 1:16.01   1 
  7 Adhikari, Avash              Big Springs            1:16.30   1 
  8 Cutting, Matix               Township               1:16.99   2 
  9 Sereno, Jesse                Mountain Vie           1:20.36   1 
 10 Oliveira, Steven             Katherine              1:20.50   1 
 11 Lopez, Brandon               Garden Grove           1:21.69   2 
 12 Amaro, Aaron                 Knolls                 1:24.16   2 
 13 Anotonucci, Nicholas         Crestview              1:24.69   1 
 14 Lee, Asher                   Hollow Hills           1:26.06   1 
 15 Euan, David                  Park View              1:26.94   1 
 16 Guerrero, Armando            Santa Susana           1:27.06   1 
 17 Aguirre, Alex                Sycamore               1:36.51   2